Aktualności: Piłka nożna
Transmisje i mecze: Premier League (Liga Angielska)

Senegal 0:2 Holandia skrót meczu, statystyki, wynik, bramki i gole

Senegal - Holandia skrót meczu

  1. skrot zaslepka

  2. skrot zaslepka

Zakończyło się już spotkanie Senegal - Holandia, które zostało rozegrane w dniu o godzinie w ramach rozgrywek Mistrzostwa Świata Katar 2022. Zobacz już teraz skrót meczu, statystyki, wideo oraz inne informacje o spotkaniu.

Senegal - Holandia skrót meczu

Oglądaj skrót meczu Senegal - Holandia, a także bramki, gole, najciekawsze akcje i okazje z tego spotkania. Mecz, który rozegrano w dniu o godzinie zakończył się wynikiem 0:2.

Oprócz skrótu z meczu Senegal - Holandia rozegranego w rozgrywkach Mistrzostwa Świata Katar 2022, dostępne są również statystyki, strzelcy, kartki i składy w jakich zagrały drużyny.

Senegal - Holandia wideo z bramek, goli i najciekawszych akcji

Materiały wideo udostępniane z meczu Senegal - Holandia to nie tylko obszerny skrót meczu, ale również wideo z bramek i goli zdobytych w tym spotkaniu. Ponadto można też oglądać wideo z innych najciekawszych sytuacji jakie miały miejsce w meczu Senegal - Holandia.

Skrót meczu Senegal - Holandia, a także pozostałe wideo z tego spotkania można oglądać w przeglądarce internetowej zarówno na komputerze jak i urządzeniach mobilnych.

 

FAQ. Często zadawane pytania
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika