Aktualności
Transmisje i meczeSkróty meczów

KSW 47: gdzie transmisja w internecie? KSW PPV czy stream za darmo?

, , NikodemKSW 47: gdzie transmisja w internecie? KSW PPV czy stream za darmo?fot. YOUTUBE

23. marca, w sobotni wieczór odbędzie się gala KSW 47 w łodzkiej Atlas Arenie. W głównym starciu na gali zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego i Syzmona Koeckiego.

Oprócz hitowego pojedznku Pudziana z Kołeckim, na gali zobaczymy również Tomasza Narkuna, Philipa de Friesa, Borysa mańkowskiego, Damiana Janikowskiego i  wielu innych czołowych zawodników MMA. Transmisja TV y gali i KSW Live Stream Online dostepne bd w KSW PPV.

23. marca, w sobotni wieczór odbędzie się gala KSW 47 w łodzkiej Atlas Arenie. W głównym starciu na gali zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego i Syzmona Koeckiego.

Oprócz hitowego pojedznku Pudziana z Kołeckim, na gali zobaczymy również Tomasza Narkuna, Philipa de Friesa, Borysa mańkowskiego, Damiana Janikowskiego i  wielu innych czołowych zawodników MMA. Transmisja TV y gali i KSW Live Stream Online dostepne bd w KSW PPV.

 

KSW TV i Live Stream Online w PPV

Legalna transmisja w jakości Full HD dostępna będzie na platformie KSW TV. Jak uzyskać dostęp do KSW TV?

1. Przejdź na oficjalną stronę internetową KSW

2. Kliknij w przycisk ZAREJESTRUJ znajdujący się w górnej części strony KSW TV

3. Wypełnij formularz rejestracyjny i załóż konto

4. W ostatnim kroku przechodzimy w sekcję „Zamów i zapłać” i dokonujemy transakcji.

Chcesz oglądać KSW 47 w Full HD?
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do transmisji KSW STREAM

KSW 47 - karta walk, walki, zawodnicy. Kto walczy na KSW 47?

Premierowa gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI w 2019 roku zaplanowana została 23 marca w Atlas Arena Łódź. Ponownie najpotężniejsza federacja zorganizuje ksw w Łodzi zaś w starciach widowiska mma znowu będzie można oglądać najpopularniejszych wojowników FEDERACJI.

Niesamowitym hitem na gali KSW 47 będzie konfrontacja o pas ksw kategorii ciężkiej. Ważny mistrz ksw Philip de Fries walczyć będzie z innym mistrzem KSW - Tomaszem Narkunem. W najciekawszym dane będzie zobaczyć kontrontację Mariusza Pudzianowskiego a także Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego czempiona olimpijskich zawodów będzie to debiut w organizacji KSW MMA. Kołecki stoczył na razie 7 starć w MMA z czego aż w 6 zwyciężał. Zapewne zapowiada nam się bardzo atrakcyjne wydarzenie z wielkimi emocjami.

W innych starciach oglądać będziemy kilka naprawdę niesłychanie znanych wojowników KSW a wśród nich m.in. byli czempioni KSW kategorii półśredniej FEDERACJI KSW – Borys Mańkowski czy Dricus Du Plessis.

Na pewno wielu fanów KSW przejmuje się w jaki sposób będziesz mógł obserwować stream w telewizji czy przez internet galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej przedstawiamy detale dotyczące transmisji live, usługi PPV ale również instrukcji oglądania i pełnej listy starć gali.

KSW 47 live w telewizji oraz internecie

Najogromniejsze widowiska KONFRONTACJI SZTUK WALK na których występują najznaczniejsze gwiazdy SZTUK WALKI w Polsce czy Europie dostępne są w płatnej aplikacji KSW TV PPV. Tak samo będzie w przypadku premierowej gali KSW realizowanej w 2019 roku.

Galę KSW 47 stream będziesz mógł śledzić w telewizji jak i internecie, wykupując stream do transmisji na żywo gali. Mając telewizję kablową ale też satelitarną, można dowiedzieć się u swojego usługowdawcy jakie są zasady wykupienia do transmisji na żywo KSW. Zazwyczaj jest to cena 40 zł która doliczana jest do przyszłego rachunku za telewizję. Transmisje online z gal KSW dostępne są przez usługę KSW TV PPV która pozwala na zakup transmisji stream za pośrednictwem strony www KSW TV. Nie trzeba więc mieć zatwierdzonej umowy z żadną telewizją, dlatego że serwis KSW PPV TV nie jest żadnym pakietem specjalnym do telewizji, tylko własną aplikacją w której kupuje się jeden raz stream do gali. Z usługi ppv może skorzystać każdy kibic MMA w Polsce, niezależnie od tego w którym kraju akurat się znajduje. Strona PAY-PER-VIEW KSW TV dostępna jest we wszystkich krajach.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą czynnością którą należy dokonać jest przejście na portal KSW TV i rejestracja konta w wirtynie. Konto można zarejestrować w normalny sposób – poprzez aktywację adresu e-mail, ale też poprzez aplikację Facebooka. Założenie konta na stronie Ksw ppv tv jest zupełnie nieodpłatne.

Jeżeli utworzyłeś już konto użytkownika, możesz zakupić możliwosć oglądania i dostęp do transmisji najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, uzyskasz okazję oglądania całej gali na żywo z dodatkową możliwością oglądania powtórek z gali MMA przez kolejne 72 godziny po skończeniu wydarzenia, a także w trakcie transmisji live przewijania jej i powrotu do wybranych momentów.

Usługa PPV w serwisie KSW TV jest zsynchronizowana do ustalonych rodzajów sprzętu zaś ich pełna lista podana jest w serwisie Ksw tv ppv. Transmisja dostępna jest na ekranach komputerów korzystajac z popularnych przeglądarek internetowych. Niestety nie powstała jeszcze aplikacja na telefony, mobilna, dzięki której można byłoby śledzić transmisje tv przez apkę na urządzeniach mobilnych.

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na gali w głównym starciu zobaczymy Tomasza Narkuna i Phila de Friesa. Będzie to wielki hit i pojedynek dwóch czempionów najwyższych klas wagowych w federacji KSW. Stawką tego hitowego starcia będzie mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Dodatkowo na kibiców ksw czeka też inne wielkie starcie.

Jak nadmieniliśmy na początku w walce gali miłośnicy zobaczą oryginalne ciężkie starcie dwóch wspaniałych mistrzów – byłego strongmana i mistrza olimpijskiego. Pudzian sprawdzi dyspozycję Szymona Kołeckiego, dla jakiego będzie to debiut w federacji KSW MMA.

W kolejnej prawdopodobnie najbardziej ekscytującej konforntacji zobaczymy wojnę wracającego po dużych kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, jaki dość niedawno był czempionem ORGANIZACJI KSW w wadze półśredniej.

Również na gali KSW 47 zaplanowanych zostało sześć pozostałych walk na karcie zaś ich aktualną listę opisujemy poniżej.

Philip De Fries - Tomasz Narkun

Mariusz Pudzianowski - Szymon Kołecki

Borys Mańkowski - Norman Parke

Fernando Rodrigues Jr. - Satoshi Ishii

Damian Janikowski vs Aleksandar Ilić

Marcin Wrzosek vs Krzysztof Klaczek

Bartłomiej Kopera vs Maciej Kazieczko

Karolina Owczarz vs Marta Chojnoska

Dawid Grałka - Paweł Polityło

Chcesz oglądać KSW 47 w Full HD?
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do transmisji KSW STREAM

 

Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów