Aktualności
Transmisje i meczeSkróty meczów

Oficjalnie: Lech podjął decyzję w sprawie przyszłości Douglasa!

, , Konrad KoniecznyOficjalnie: Lech podjął decyzję w sprawie przyszłości Douglasa!fot. Przemysław Szyszka (Lechpoznan.pl)

Barry Douglas zostaje na dłużej w Lechu Poznań - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Barry Douglas podpisał z Lechem Poznań nową umowę, która jest ważna do 30 czerwca 2024 roku. Przedłużył swoją umowę o kolejne 12 miesięcy. 

- Jestem zachwycony i zaszczycony. Cieszę się, że przedłużyłem swój pobyt w Lechu i kontynuuję swoją cudowną historię, którą tutaj tworzymy razem. Lech to klub, w którym spędziłem najwięcej czasu w mojej karierze. Mam stąd dużo wspomnień, tych lepszych, tych gorszych, przeżyłem tu kontuzje, jak i mistrzostwa Polski. Jestem podekscytowany tym kolejnym rokiem, nie mogę się już doczekać - przyznał Barry Douglas, cytowany przez "Lechpoznan.pl".

- Mimo wieku dobrze radzi sobie dobrze na naszych boiskach, wiele razy pomógł nam w tym sezonie i absolutnie nie możemy wątpić w to, że nie będzie w stanie tej swojej jakości utrzymać w następnym sezonie. Optymistycznie do tego podchodzimy. Bardzo się cieszymy, że z nami zostaje, bo potrzebujemy takich zawodników w szatni - przyznał prezes Lecha Poznań Piotr Rutkowski, cytowany przez "Lechpoznan.pl".

Szkocki lewy obrońca wrócił do Lecha Poznań 10 lipca 2021 roku. Dawniej grał w ekipie Kolejorza w latach 2013-2016.

Źródło: Lechpoznan.pl

 

Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika