Speedway GP (Grand Prix na Żużlu) mecze na żywo, transmisje online i live stream w internecie. Gdzie oglądać?

Na naszej stronie znajdziesz aktualny terminarz zawodów Speedway Grand Prix, a także informacje o tym gdzie dostępna będzie transmisja online i tv. Sprawdź już teraz gdzie oglądać transmisje Grand Prix na żużlu na żywo i online w internecie z udziałem najlepszych żużlowców takich jak m.in. Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski.

Speedway Grand Prix na żużlu: Gdzie oglądać?

Od sezonu 2022 prawa do transmisji Speedway Grand Prix w Polsce ma Eurosport. Na kanałach tej grupy telewizyjnej będą pokazywane wszystkie Grand Prix na żużlu przez kolejne 10 lat. Transmisje w internecie będą pokazywać serwisy Player.pl i Eurosport Player.

» Oglądaj Speedway Grand Prix w Player.pl

Speedway Grand Prix na żużlu: Transmisja na żywo w TV

Stacje telewizyjne Eurosport, na których pokazywane są transmisje Grand Prix na żużlu na żywo można znaleźć o wszystkich operatorów telewizji kabloweji satelitarnej. Stacje telewizyjne Eurosport dostępne są zazwyczaj w płatnych pakietach sportowych, których cena ustalana jest przez operatora.

Speedway Grand Prix na żużlu: Transmisja na żywo online w internecie

Aby oglądać Grand Prix na żużlu na żywo w internecie, należy skorzystać z oferty platformy Player.pl lub Eurosport Player. Obydwie platformy internetowe oferują pakiet kanałów Eurosport za 15 złotych miesięcznie.

Po opłaceniu subskrypcji można oglądać wszystkie transmisje pokazywane na kanałach Eurosport przez okres 30 dni. Każdą transmisję można włączyć na komputerze, smartfonie, tablecie i telewizorze smart tv.

» Oglądaj Speedway Grand Prix w Player.pl

Speedway Grand Prix na żużlu: Transmisja za darmo w internecie

Niestety, transmisje Speedway Grand Prix nie są udostępniane w Polsce za darmo, ponieważ wyłącznie prawa do pokazywania GP na żużlu ma grupa telewizyjna Eurosport.
Speedway Grand Prix na żużlu: mecze dzisiaj

Brak wydarzeń na wybrany dzień.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Speedway GP (Grand Prix na Żużlu): Powiązane wydarzenia

Oglądaj transmisje i mecze Speedway GP (Grand Prix na Żużlu) na żywo w internecie i tv. Z każdego spotkania w rozgrywkach Speedway GP (Grand Prix na Żużlu) dostępna jest transmisja online, transmisja tv i live stream za darmo. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się gdzie dostępne są transmisje, a także gdzie oglądać Speedway GP (Grand Prix na Żużlu).

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów