Aktualności: NiemcyTransmisje i mecze: Bundesliga (Liga Niemiecka)

Bundesliga (Liga Niemiecka) transmisje online, mecze na żywo i live stream w internecie. Gdzie oglądać?

Reklama Megogo
Reklama Megogo

Transmisje i mecze Bundesligi to jedne z najchętniej oglądanych transmisji na żywo w internecie. W każdym tygodniu można oglądać mecze Bundesligi na żywo w telewizji i internecie. Dostępne są również transmisje online za darmo. Gdzie oglądać Bundesligę na żywo w TV i online?

Bundesliga: Meczyki i mecze na żywo

W poniższym zestawieniu prezentujemy listę nadchodzących meczów na żywo, a także meczyki Bundesligi, które można oglądać w najbliższych dniach. Na naszej stronie udostępniamy zarówno informacje o tym dzie oglądać mecze Bundesligi na żywo w telewizji, a także gdzie obejrzeć mecz online w internecie. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście mecze z udziałem takich drużyn jak Bayern Monachium, Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen, RB Lipsk, Wolfsburug, Borussia M’gladbach, Hertha Berlin. Na naszej stronie można jednak znaleźć transmisje ze wszystkich meczów Bundesligi.

Bundesliga: Gdzie oglądać?

Prawa do pokazywania transmisji z meczów Bundesligi w Polsce posiada obecnie platforma Viaplay. Serwis ten udostępnia transmisje ze wszystkich spotkań Ligi Niemieckiej. Ponadto, wszystkie mecze Bundesligi na żywo w internecie można też obejrzeć u bukmacherów internetowych. Firmy, które udostępniają transmisje z tych rozgrywek to: LVBET, Fortuna, Betclic i Superbet.

Bundesliga: Transmisja na żywo w TV

W związku z wykupieniem praw do Bundesligi przez platformę Viaplay, nie ma możliwości oglądania meczów Ligi Niemieckiej w tradycyjnej telewizji kablowej lub satelitarnej. Viaplay udostępnia natomiast swoją aplikację na wybrane telewizory (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL), a także urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield), które pozwalają przesyłać obraz na telewizor.

Bundesliga: Transmisja na żywo online w internecie

Viaplay to płatna platforma streamingowa, która pojawiła się w Polsce w sierpniu 2021 roku. Serwis ten udostępnia w Polsce możliwość wykupienia miesięcznej subskrypcji, dzięki której za kwotę 34 złotych użytkownik uzyskuje dostęp do wszystkich transmisji z meczów Bundesligi, a także z wielu innych rozgrywek. Ponadto, Viaplay oferuje też bogaty zbiór filmów i seriali.
Viaplay dostępne jest na:

  • komputerach PC i Mac
  • telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL)
  • smartfonach i tabletach (Android i iOS)
  • konsolach do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One)
  • urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield)

» Oglądaj transmisje na żywo w Viaplay

Bundesliga: Transmisja za darmo w internecie

Platforma internetowa Viaplay nie jest jednak jedynym miejscem, w którym legalnie można oglądać transmisje Bundesligi. Wszystkie spotkania Ligi Niemieckiej można również oglądać u bukmacherów internetowych. Po zarejestrowaniu konta w jednej z firm: LVBET, Fortuna, Betclic lub Superbet, można uzyskać dostęp do transmisji z meczów Bundesligi za darmo.

Aby obejrzeć wybrany mecz Bundesligi u jednego z bukmacherów, wystarczy zalogować się w serwisie internetowym lub w aplikacji mobilnej. Poprzez stronę internetową można oglądać transmisje z meczów Bundesligi na ekranie komputera a aplikacje zostały przeznaczone dla smartfonów i tabletów z systemami operacyjnmi Android i iOS. Załóż już teraz konto u jednego z podanych bukmacherów, odbierz bonus powitalny na start i oglądaj mecze Bundesligi za darmo w internecie.

Zasady korzystania z transmisji u poszczególnych bukmacherów:

  • LVBET TV: rejestracja konta, dodatni stan środków
  • Fortuna TV: rejestracja konta, dodatni stan środków i zakład w ostatnich 7 dniach
  • Betclic TV: rejestracja konta, dodatni stan środków lub zakład w ostatnich 24 godzinach
  • Superbet TV: rejestracja konta.

» Oglądaj transmisje online na eFortuna.pl

» Oglądaj transmisje online na LVBET.pl

» Oglądaj transmisje online na Betclic.pl

» Oglądaj transmisje online na Superbet.pl

Bundesliga: Mecze dzisiaj na żywo

Brak wydarzeń na wybrany dzień.