UFC transmisja online na żywo i live stream [24.09.2023] w internecie. Gdzie oglądać?

MMAGala UFC
Darmową transmisję online z tego meczu można oglądać na stronach internetowych bukmacherów korzystając z usług: Fortuna TV, STS TV.
Odbierz bonus i oglądaj na Fortuna TV
Odbierz bonus i oglądaj na STS TV
Transmisja na żywo w internecie
Fortuna TVOglądaj
STS TVOglądaj
Betclic TVOglądaj
SportRelacjeOglądaj
Transmisja na żywo w TV

Ultimate Fighting Championship to największa organizacja MMA na świecie. Wydarzenia organizowane przez Amerykańską federację cieszą się ogromną popularnością wśród fanów na całym świecie. Na naszej stronie znajdziesz szczegółowe informacje o każdej gali organizowanej przez UFC - termin, godzinę, kartę walk oraz wiele innych informacji.

Prezentujemy informacje o oglądaniu transmisji UFC ze wszystkich gal, również tych z udziałem Polskich zawodników i zawodniczek: Jan Błachowicz, Mateusz Gamrot, Joanna Jędrzejczyk, Karolina Kowalkiewicz oraz największych gwiazd organizacji takich jak Conor McGregor. Sprawdź gdzie oglądać UFC na żywo w internecie, a także gdzie dostępne są transmisje UFC online za darmo.

UFC: Gdzie oglądać?

Transmisje UFC na żywo w polskiej telewizji udostępnia stacja telewizyjna Polsat Sport. Wszystkie gale UFC można również oglądać w internecie w płatnych serwisach UFC PPV, UFC Fight Pass oraz Polsat Box Go. Ponadto, transmisje UFC za darmo dostępne są u bukmachera internetowego Fortuna.

» Oglądaj transmisję online na eFortuna.pl

UFC: Transmisja na żywo w TV

Na głównych sportowych antenach Polsatu można oglądać zarówno największe gale UFC, jak również gale z serii UFC Fight Night. Kanały Polsatu Sport można znaleźć w sportowych pakietach oferowanych przez telewizje kablowe oraz satelitarną platformę Polsat Box.

UFC: Transmisja na żywo online w internecie

Gale UFC na żywo w internecie oferowane są przez płatne platformy streamingowe. Polscy kibice wszystkie gale UFC mogą oglądać na platformie Polsat Box Go. W przypadku oficjalnego serwisu UFC dostęp uzależniony jest od wydarzenia. Najlepsze galie oferowane są w systemie PPV, a wydarzenia firmowane jako UFC Fight Pass można oglądać wykupując miesięczny abonament:

  • UFC PPV (cena uzależniona od wydarzenia),
  • UFC Fight Pass (9,99 eur / mies.),
  • Polsat Box Go (40 zł / mies.).

UFC: Transmisja za darmo w internecie

Wszystkie transmisje UFC na żywo i za darmo w internecie udostępnia bukmacher Fortuna. Transmisja oferowana przez bukmachera jest dostępna dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Fortuna TV oferuje stream z gali UFC na:

  • komputery (poprzez stronę internetową),
  • smartfony i tablety (w aplikacji mobilnej Android i iOS).

Aby obejrzeć galę UFC za darmo w Fortunie, należy zarejestrować konto, posiadać na nim środki pienieżne, a także postawiony w ostatnich siedmiu dniach dowolny zakład bukmacherski. Dla nowych klientów, Fortuna oferuje bonusy powitalne w postaci darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka (cashback) oraz bonusu od drugiej wpłaty.

» Oglądaj transmisję online na eFortuna.pl

UFC: Jan Błachowicz transmisja

Transmisje wszystkich walk Jana Błachowicza w UFC można oglądać w telewizji i internecie. Najlepszym sposobem na obejrzenie walki z udziałem Błahowicza, jest rejestracja konta u bukmachera Fortuna. Każda osoba posiadająca konto klienta u tego bukmachera, może oglądać wszystkie gale UFC za darmo w internecie.

UFC: Mateusz Gamrot transmisja

W przypadku gal UFC, w których bierze udział Mateusz Gamrot, transmisja również oferowana jest przez telewizję Polsat Sport, a także internetowe serwisy streamingowe. Oprócz płatnych platform (UFC PPV, UFC Fight Pass i Polsat Box Go), dostępny jest też bezpłatny serwis Fortuna TV.

» Oglądaj transmisję online na eFortuna.pl

Oglądaj UFC w ramach kategorii Gala UFC, które odbędzie się w dniu . Sprawdź gdzie oglądać transmisję online na żywo i w TV, a także live stream za darmo UFC. Początek transmisji z wydarzenia o godzinie .

UFC. Gdzie oglądać?

Transmisja online UFC będzie oferowana przez serwisy streamingowe STS TV. .

Stream za darmo będzie można również obejrzeć na stronach internetowych bukmacherów STS TV. .

FAQ. Często zadawane pytania

Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika