Speedway Żużlowa Ekstraliga mecze na żywo, transmisje online i live stream w internecie. Gdzie oglądać?

Ekstraliga żużlowa to bardzi popularne rozgrywki, które oglądane są w Polsce przez tysiące kibiców. Transmisje żużel Ekstraligi na żywo można oglądać online w internecie i w telewizji. Gdzie oglądać żużlową Ekstraligę? Gdzie dostępne są transmisje online i tv?

Żużel Ekstraliga: Meczyki i mecze na żywo

W naszym serwisie znajdziesz listę nadchodzących meczów żużel Ekstraligi, do których udostępniana jest lista kanałów i serwisów internetowych, na których można oglądać poszczególne spotkania. W poniższym terminarzu meczów znajdziesz szczegółowe informacje o każdym z nich. Oglądaj mecze Ekstraligi żużlowej z udziałem takich druzyn jak Sparta Wrocław, Motor Lublin, Stal Gorzów Wielkopolski, Unia Leszno, Włókniarz Częstochowa, Apator Toruń, GKM Grudziądz, Falubaz Zielona Góra i TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Żużel Ekstraliga: Gdzie oglądać?

Od sezonu 2022 wyłączne prawa do pokazywania transmisji żużlowej ekstraligi będzie mieć telewizja Canal+. Transmisje żużel Ekstraligi będą również pokazywane na żywo w internecie przez serwisy Canal+online i Player.pl.

Żużel Ekstraliga: Transmisja na żywo w TV

Wszystkie spotkania Ekstraligi żużlowej będą pokazywane przez kanał nSport+. Kanał ten, należący do grupy Canal+ można oglądać w telewizjach kablowych oraz w satelitarnej platformie Canal+. Kanały telewizyjne nSport+ dostępne są najczęściej w pakietach z innymi sportowymi stacjami telewizyjnymi, których cena uzależniona jest od operatorów telewizyjnych.

Żużel Ekstraliga: Transmisja na żywo online w internecie

Platformy Canal+online i Player.pl udostępniają stacje sportowe w internecie. Dzięki tym serwisom można oglądać transmisje sportowe pokazywane na kanałach takich jak nSport+ i Canal+, na których między innymi dostępne są mecze żużlowej Ekstraligi.

Cena za dostęp do pakietu Canal+, w którym dostępny jest kanał nSport+ wynosi 45 złotych miesięcznie. Transmisje z meczów Ekstraligi żużlowej można obejrzeć w serwisach Canal+online i Player.pl na urządzeniach mobilnych (Android i iOS), telewizorach (Samsung Smart TV, Android TV, Apple TV) oraz w serwisie internetowym.

» Oglądaj transmisje na żywo w Canal+online

» Oglądaj transmisje na żywo w Player.pl

Żużel Ekstraliga: Transmisja za darmo w internecie

Transmisje Ekstraligi żużlowej za darmo nie są udostępniane w tv i internecie. Wyłączne prawa do transmisji ma Canal+ - oznacza to, że transmisje oferowane są wyłącznie na płatnych kanałach.

Żużel Ekstraliga: mecze dzisiaj

Brak wydarzeń na wybrany dzień.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Speedway Żużlowa Ekstraliga: Powiązane wydarzenia

Oglądaj transmisje i mecze Speedway Żużlowa Ekstraliga na żywo w internecie i tv. Z każdego spotkania w rozgrywkach Speedway Żużlowa Ekstraliga dostępna jest transmisja online, transmisja tv i live stream za darmo. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się gdzie dostępne są transmisje, a także gdzie oglądać Speedway Żużlowa Ekstraliga.

Najbliższy mecz w lidze Speedway Żużlowa Ekstraliga to spotkanie Gala Ekstraligi, które odbędzie się dnia o godzinie .

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
Iga Świątek WTA Pekin Iga Świątek - Warwara Graczowa Iga Świątek - Varvara Gracheva Wisła Płock - SC Magdeburg FC Barcelona Lassa - GOG HandboldOglądaj mecze na STS.plSprawdź zasady korzystania z usługi STS TV
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
Iga Świątek WTA Pekin Iga Świątek - Warwara Graczowa Iga Świątek - Varvara Gracheva Spartak Moskwa - Jarosław Ekaterinburg - SKA KhabarovskOglądaj mecze na Fortuna.plSprawdź zasady korzystania z usługi Fortuna TV
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
Iga Świątek WTA Pekin Iga Świątek - Warwara Graczowa Iga Świątek - Varvara Gracheva Wisła Płock - SC Magdeburg FC Barcelona Lassa - GOG HandboldOglądaj mecze na BetClic.plSprawdź zasady korzystania z usługi BetClic TV