Holandia - Anglia transmisja online, mecz na żywo i live stream [10.07.2024]. Gdzie oglądać?

Reklama Megogo
Reklama Megogo
Transmisja na żywo w internecie
Pilot WPOglądaj
Canal+OnlineOglądaj
MEGOGOOglądaj
Transmisja na żywo w TV
TVP 1

Transmisja z najbliższego meczu Holandia - Anglia w ramach rozgrywek Euro 2024 (Mistrzostwa Europy) odbędzie się w dniu . Będzie można oglądać zarówno transmisję tv jak i transmisję online ze spotkania Holandia - Anglia. Sprawdź gdzie oglądać transmisję online na żywo i w tv, a także live stream za darmo z meczu Holandia - Anglia. Początek transmisji ze spotkania o godzinie .

Holandia - Anglia. Gdzie oglądać?

Mecz piłki nożnej Holandia - Anglia na żywo w TV pokaże kanał telewizyjny TVP 1.

Transmisja online Holandia - Anglia będzie oferowana przez serwisy streamingowe Pilot WP, Canal+Online.

Holandia - Anglia. Gdzie transmisja?

Transmisja z meczu Holandia - Anglia na żywo i online będzie dostępna na kanałach telewizyjnych i serwisach internetowych:

  • TVP 1.
  • Pilot WP,
  • Canal+Online.

FAQ. Często zadawane pytania

W dniu 10 lipca 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie odbędzie się półfinałowy mecz Euro 2024, w którym zmierzą się reprezentacje Holandii i Anglii. Spotkanie to będzie komentowane przez Jacka Laskowskiego oraz Marcina Żewłakowa, a emocje związane z rywalizacją na tak wysokim poziomie na pewno przyciągną uwagę wielu kibiców.

Holandia - Anglia: gdzie oglądać?

Oglądanie na żywo meczu Holandia - Anglia jest możliwe dzięki transmisji telewizyjnej na kanałach TVP 1 i TVP Sport. Dostęp online do tego emocjonującego spotkania zapewniają platformy takie jak Pilot WP, Canal+ online, Megogo oraz Gonet TV, a także można skorzystać z bezpłatnego streamingu na stronie sport.tvp.pl.

Holandia - Anglia: transmisja na Sport.tvp.pl

Mecz Holandia - Anglia można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz przez aplikację TVP Sport. Dostęp do transmisji jest możliwy na różnorodnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony i tablety (Android, iOS), a także na smart TV i innych urządzeniach (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Holandia - Anglia: transmisja w Pilot WP

Dostęp do transmisji meczu Holandia - Anglia w Pilot WP wymaga założenia konta i zakupu pakietu "Starter Plus", który obejmuje kanały TVP 1 oraz TVP Sport. Dostępny jest w dwóch opcjach: płatność odnawialna za 19,99 zł / 30 dni oraz płatność jednorazowa za 24,99 zł / 30 dni.

Stream meczu w Pilot WP dostępny jest przez stronę internetową na komputerach oraz w aplikacji mobilnej na smartfony i tablety (Android, iOS, Huawei) i na urządzeniach takich jak Android TV, LG WebOS, Samsung, Chromecast, Airplay, Fire TV.

Holandia - Anglia: transmisja w Canal+online

Transmisję meczu Holandia - Anglia można obejrzeć, wykupując pakiet “Canal+” w promocyjnej cenie 39 złotych za 30 dni (promocja obowiązuje przez pierwsze trzy miesiące). Pakiet ten umożliwia dostęp do kanałów Canal+ oraz innych stacji telewizyjnych, w tym TVP 1, TVP Sport. Dostęp do transmisji jest możliwy na komputerach, smartfonach i tabletach (iOS, Android) oraz na smart TV (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay).

Holandia - Anglia: transmisja w Megogo

Platforma Megogo oferuje możliwość oglądania meczu Holandia - Anglia po zarejestrowaniu konta i wykupieniu Pakietu Startowego. Pakiet ten zawiera dostęp do wielu stacji telewizyjnych, w tym TVP 1 i TVP 2, gdzie będą transmitowane mecze Euro 2024. Cena za 30-dniowy dostęp wynosi 9,99 zł.

Stream dostępny jest na wielu urządzeniach, w tym na stronie www dla komputerów, a także w aplikacji na smartfony i tablety (Android i iOS) oraz telewizory smart TV.

Holandia - Anglia: transmisja w Gonet TV

W Gonet TV transmisję meczu Holandia - Anglia można oglądać po zarejestrowaniu konta i wykupieniu jednego z pakietów: MINI, KLASIK lub MAX. Najtańsza opcja, pakiet MINI, dostępny jest za 11,99 zł / 30 dni i umożliwia dostęp do kanałów takich jak TVP 1 i TVP 2.

Stream meczu na żywo w serwisie Gonet TV jest dostępny na różnorodnych urządzeniach, w tym na komputerach (poprzez stronę internetową), aplikacjach na urządzeniach mobilnych (Android i iOS) oraz na wybranych modelach telewizorów smart TV.

Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Reklama Megogo