Aktualności
Transmisje i meczeSkróty meczów

, , NikodemFAME MMA 5 - Kto zawalczy w Sopocie?fot.

Wiele kontrowersji wywołują gale FAME MMA. Niektórzy twierdzą, że tego typu zawody nie mają nic wspólnego ze sportami walki. Niemniej jednak walki sławnych osób bardzo często przyciągają ogromnę widownie. W podobny sposób zaczynała także federacja KSW, która prócz walk profesjonalistów oferowowała także freak fighty. Tym samym przez lata dochodziło do starć Popka, który wywoływał ogrmną popularność wśród ludzi. Król Albanii walczył z Mariuszem Pudzianowskim, Robertem Burneiką oraz Tomaszem Oświecińskim.

W Sopocie odbędzie się już piąta gala tego typu. Tym razem jako walkę wieczoru ogłoszono starcie:  Piotr Bonus BGC Witczak vs. Marcin Najman. Ten pierwszy jest już weteranem federacji. Bonus jak dotąd nie wygrał jeszcze walki podczas gali Fame MMA. Pierwsze starcie Piotra Witczaka odbyło się na drugiej edycji gali, wtedy to Poznański Imperator poległ z Sebastianem Ztrolowanym Nowakiem. Na kolejną walkę Witczaka nie musieliśmy długo czekać. Na FAME MMA 3 zmierzył się on z Szymonem Taxi Złotówą Wrześniem i również poległ.

Najwięcej kontrowersji budzi jednak walka : Mini Majk vs. Lord Kruszwil. Ten pierwszy czyli Mateusz Krzyżanowski jest bardzo rozpoznawalnym infuenserem i youtuberem z uwagi na swój wzrost. Mini Majk mierzy zaledwie 130 centymetrów i choruje na achondroplazje. Przeciwieństwem Mateusza jest natomiast Marek Lord Kruszwil Kruszel. Osiemnastoletni Youtuber słynie z nagrywania dość kontrowersyjnych filmów. Jednym z nich było wideo, w którym namawiał 10-latka do dotykania młodych dziewczyn.

Niesamowicie zapowiada się również pojedynek - Marcin Malczyński vs. AdBuster. Obaj zawodnicy jak na razie nie doznali smaku porażki w swojej karierze. Marek AdBuster Hoffman powinien być znany starszym jak i młodszym widzą. Zasłynął on z filmów, w których obalał popularne mity ukazywane w reklamach różnych marek. Hoffman testował m.in. wytrzymałość prezerwatyw czy czas działania popularnych antyperspirantów. Malczyński jest natomiast artystą z bez kontrowersyjną treścią. Nagrywa on materiały ukazując życie z perspektywy różnych ludzi. Obecnie kanały obu Panów mają ponad 1.5 miliona subskrypcji.

Prawdopodobnie najwięcej aspektów sportowych ujrzymy w pojedynku Isamu vs. Rafonix. Obaj zawodnicy mają doświadczenie w walkach MMA. Szymon Kasprzyk czyli popularny Isamu trenował zapasy. Natomiast Marcin Rafonix Krasucki jest byłym kickbokserem. Obaj zawodnicy słynną ze swojej zaciętości i dość ostrej treści. Rafonix od ponad roku ma problemy z prawem. Chodzi o promowanie patologi konkretnie pobicie niepełnosprawnego podczas jednej z transmisji. Kasprzyk natomiast głównie zajmuje się steramowaniem rozgrywki z gier. Podczas jego nagrań często można usłyszeć wiele wulgarnych i niecenzuralnych słów.

 

Karta walk FAME MMA 5 : 

Bonus BGC - Marcin Najman

Lord Kruszwil - Mini Majk

Isamu - Rafonix 

Kasti - Krycha

Malczyński - AdBuster

Ewelona - Monika Godlewska

Kamil Hassan - Oleg Riaszeńczew

Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika