Słowenia 1:1 Serbia skrót meczu, statystyki, wynik, bramki i gole

Słowenia - Serbia skrót meczu

  1. zaslepka skrotu video

  2. zaslepka skrotu video

Zakończyło się już spotkanie Słowenia - Serbia, które zostało rozegrane w dniu o godzinie w ramach rozgrywek Euro 2024 (Mistrzostwa Europy). Zobacz już teraz skrót meczu, statystyki, wideo oraz inne informacje o spotkaniu.

Słowenia - Serbia skrót meczu

Oglądaj skrót meczu Słowenia - Serbia, a także bramki, gole, najciekawsze akcje i okazje z tego spotkania. Mecz, który rozegrano w dniu o godzinie zakończył się wynikiem 1:1.

Oprócz skrótu z meczu Słowenia - Serbia rozegranego w rozgrywkach Euro 2024 (Mistrzostwa Europy), dostępne są również statystyki, strzelcy, kartki i składy w jakich zagrały drużyny.

Słowenia - Serbia wideo z bramek, goli i najciekawszych akcji

Materiały wideo udostępniane z meczu Słowenia - Serbia to nie tylko obszerny skrót meczu, ale również wideo z bramek i goli zdobytych w tym spotkaniu. Ponadto można też oglądać wideo z innych najciekawszych sytuacji jakie miały miejsce w meczu Słowenia - Serbia.

Skrót meczu Słowenia - Serbia, a także pozostałe wideo z tego spotkania można oglądać w przeglądarce internetowej zarówno na komputerze jak i urządzeniach mobilnych.

 

FAQ. Często zadawane pytania
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Reklama Megogo