Aktualności
Transmisje i meczeSkróty meczów

Alexander Nubel przedłużył umowę i.. od razu został wypożyczony [Oficjalnie]

, , Wiktoria GierulaAlexander Nubel przedłużył umowę i.. od razu został wypożyczony [Oficjalnie]fot. charnsitr / Shutterstock.com

Alexander Nubel podpisał z Bayernem Monachium nową, pięcioletnią umowę. Od razu też został wypożyczony do VfB Stuttgart na kolejne dwa lata.


27-latek dołączył do rekordowych mistrzów Niemiec w 2020 roku. Nie zdołał wywalczyć miejsca w podstawowej jedenastce, a bycie zmiennikiem Manuela Neuera wcale go nie satysfakcjonowało. W związku z tym udał się na wypożyczenie do AS Monaco, a później właśnie do Stuttgartu. 

Wydawało się, że dni Niemca w Monachium są policzone. Nic bardziej mylnego. Piątkowego ranka die Roten poinformowali, że Nubel podpisał z nimi nową, pięcioletnią umowę ważną do 2029 roku. W dodatku został wypożyczony do Stuttgartu na kolejne dwa lata.

– Cieszymy się, że mogliśmy uzgodnić długoterminowe przedłużenie umowy z Alexandrem Nübelem. W ostatnich latach poczynił ogromne postępy i jest jednym z najlepszych niemieckich bramkarzy. Może kontynuować grę na wysokim poziomie w VfB Stuttgart. FC Bayern ma doskonałą pozycję teraz i na przyszłość z Manuelem Neuerem, Svenem Ulreichem, Danielem Peretzem i Alexandrem Nübelem – powiedział tuż po podpisaniu umowy dyrektor sportowy Bayernu, Max Eberl.

źródło: Bayern Monachium

Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika