AktualnościTransmisje i meczeSkróty meczów

Argentyna - Kanada: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, Online (21.06.2024)

, , Kamil GierobaArgentyna - Kanada: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, Online (21.06.2024)fot. Delmiro Junior / Shutterstock.com

Zbliża się emocjonujący mecz na Copa America między Argentyną a Kanadą, który odbędzie się 21 czerwca o godzinie 2:00 na Mercedes-Benz Stadium w Atlancie. To spotkanie w ramach fazy grupowej turnieju przyciągnie wielu fanów futbolu. Poniżej przedstawiamy wszystkie dostępne opcje oglądania tego wydarzenia na żywo, zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Argentyna - Kanada – gdzie oglądać?

Transmisję meczu Argentyna - Kanada można śledzić online przez Viaplay, STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV. Każda z tych platform oferuje różne możliwości dostępu, zarówno płatne, jak i bezpłatne.

Argentyna - Kanada – transmisja za darmo

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Oglądanie meczu na tych platformach wymaga rejestracji i spełnienia określonych warunków, które umożliwiają dostęp do darmowego streamingu.

Transmisję meczu Argentyna - Kanada można śledzić nie tylko na komputerach, ale także na urządzeniach mobilnych dzięki aplikacjom dostępnym na Androida i iOS. Dostępność tych serwisów zapewnia komfort oglądania gdziekolwiek jesteś.

Argentyna - Kanada – transmisja w Viaplay

Osoby zainteresowane oglądaniem meczu Argentyna - Kanada na Viaplay muszą założyć konto i wybrać odpowiedni pakiet subskrypcyjny. Viaplay proponuje pakiet “Total” za 44 zł miesięcznie (przy rocznej subskrypcji) lub za 55 zł miesięcznie przy subskrypcji na jeden miesiąc. Platforma umożliwia oglądanie transmisji na różnych urządzeniach, w tym smart TV, tabletach, smartfonach oraz konsolach do gier.

Reklama Megogo
Reklama Megogo
Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Reklama Megogo