AktualnościTransmisje i meczeSkróty meczów

Argentyna - Kanada: gdzie obejrzeć? Transmisja tv, stream online (10.07.2024)

, , Kamil GierobaArgentyna - Kanada: gdzie obejrzeć? Transmisja tv, stream online (10.07.2024)fot. Delmiro Junior / Shutterstock.com

W nocy z 9 na 10 lipca 2024 roku o godzinie 02:00 na MetLife Stadium w Nowym Jorku odbędzie się emocjonujące spotkanie półfinałowe Copa America między Argentyną a Kanadą. Ten mecz przyciągnie uwagę fanów futbolu, oferując kilka opcji transmisji online oraz w telewizji, zarówno płatnych, jak i bezpłatnych.

Argentyna - Kanada – gdzie oglądać?

Transmisję meczu Argentyna - Kanada można śledzić na żywo poprzez Viaplay, STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV. Wszystkie te platformy zapewniają dostęp do meczu, zarówno w opcjach płatnych, jak i darmowych.

Argentyna - Kanada – transmisja za darmo

Transmisja za darmo dostępna jest na platformach STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Otwarcie konta na którejkolwiek z tych platform oraz dokonanie pierwszego depozytu i postawienie zakładu umożliwia dostęp do bezpłatnej transmisji. Dostępne są atrakcyjne oferty powitalne, które umożliwiają korzystanie z tej opcji.

Dostęp do darmowej transmisji meczu jest możliwy na różnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony czy tablety, zarówno przez strony internetowe jak i aplikacje mobilne (Android, iOS) oferowane przez wymienione platformy.

Argentyna – Kanada – transmisja w Viaplay

Aby śledzić spotkanie na platformie Viaplay, należy założyć konto oraz wybrać odpowiedni pakiet subskrypcyjny. Viaplay oferuje pakiet “Total” w cenie promocyjnej 44 zł miesięcznie (przy opłacie rocznej) lub 55 zł (w opcji miesięcznej). Mecz można oglądać równocześnie na dwóch urządzeniach, co jest doskonałą opcją dla rodzin i przyjaciół chcących wspólnie kibicować.

Reklama Megogo
Reklama Megogo
Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Reklama Megogo