Aktualności
Transmisje i meczeSkróty meczów

Betclic bonus powitalny na start (freebet, bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu)

Ostatnia aktualizacja: , Adrian Nowacki
Cashback 200 zł
Betclic kod promocyjny200 zł
Betclic bonus na start200 zł

Betclic - bonusy i promocje

Betclic to jeden z najszybciej rozwijających się bukmacherów w Polsce. Na krajowy rynek wszedł w 2019 roku i od tego czasu zyskał sporą rzeszę klientów.  Aktualnie zajmuje 3. miejsce w rankingu najlepszych bukmacherów. Szczególnie wyróżniającą jest bardzo szeroka oferta powitalna, liczne promocje oraz bogata oferta transmisji sportowych. Dodatkowym atutem tego bukmachera jest stale poszerzająca się oferta. Tylko w ostatnim czasie Betclic rozbudował swoją ofertę w dziedzinie E-sportów oraz wprowadził nowe gry karciane dostępne 24/7 m.in Blackjacka. Poniżej dowiesz się jak skorzystać z oferowanych przez tego bukmachera promocji.

Betclic - Bonus powitalny na start

Bonusy powitalne to bardzo popularna forma przyciągania przez zakłady bukmacherskie nowych klientów. Betclick jest pod tym względem jedną z najbardziej atrakcyjnych firm na rynku, prężnie poszerzając swoją ofertę dla nowych klientów. Dzięki temu jest on w czołówce najbardziej popularnych i najchętniej wybieranych bukmacherów w kraju.
Głównym atutem bonusów powitalnych w Betclick jest ich ilość. Legalny bukmacher proponuje nam aż 3 promocje na start. Są to zarówno propozycje dla tych, którzy nie zamierzają inwestować pieniędzy na start, jak i dla tych którzy gotowi są na zainwestowanie dużych sum. 
Freebet

Jeśli nie chcemy na start inwestować żadnych pieniędzy w zakłady bukmacherskie, a jedynie spróbować swoich sił, Betclick przygotował dla nas ofertę, w której do 48h od założenia konta udostępni na nim środki w wysokości 5zł na dowolny zakład. Wystarczy, że podczas rejestracji zazanaczymy opcje FREEBET a na nasze konto wpłyną środki na pierwszy zakład.

Dzięki temu bonusowi powitalnemu nowy gracz będzie mógł bez ryzyka zapoznać się z bukmacherskich światem oraz stwierdzić czy taka forma rozrywki przypadnie mu do gustu.

Zakład bez ryzyka

Bukmacher przygotował dla swoich nowych klientów specjalną ofertę. Pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem ze strony przyjmującego zakład i tym samym pozbawiony ryzyka. Oznacza to, że w przypadku nietrafionego kuponu Betclick zwraca nam do 200zł za nietrafiony pierwszy kupon.
Warunkiem jednak jest, żeby pierwszy kupon miał kurs większy niż 1.14. Zwrócone środki można przeznaczyć na dalsze betowanie lub wypłacić, gdyż środki nie zostają zamrożone na stronie Betclicku. 

Betclic - Bonus bez depozytu (freebet)

W specjalnie przygotowanej ofercie "Multi Misja" gracze otrzymują atrakcyjną okazję do otrzymania freebetu nawet do 200 zł na kolejne zakłady. Żeby otrzymać freebet wystarczy w dniach 15-18.04 obstawić dowolne zakłady wielokrotne (AKO). Kupon musi spełniać natomiast pewne warunki, żeby mógł być uznany w promocji. Powinien zawierać co najmniej 2 wydarzenia o łącznym kursie 3,00 lub więcej. Minimalna stawka na jednym kuponie nie powinna być mniejsza niż 20 zł. Ilość wygranych przez nas freebetów zależy od ilości zwycięskich kuponów, które weszły nam w czasie całego trwania promocji. Jeśli wygramy 3 kupony, na nasze konto wpłyną środki o równowartości 40 zł. Jeśli wygramy 5 kuponów, wygrana wzrasta do 80 zł. Maksymalne 200 zł można zgarnąć, gdy pula naszych zwycięskich zakładów wzrośnie do 10 kuponów.

Do promocji zaliczają się zakłady z wszystkich dyscyplin sportowych, przedmeczowe jak i te na żywo. Kupony pojedyncze (SOLO) nie będą zaliczane do promocji. Żeby wygrać nagrodę nie możemy korzystać ze środków dostępnych na saldzie Freebet oraz za pomocą funkcji Cashout. Kupony zasilone z tych środków nie będą zaliczane do promocji.

Betclic - Zakład bez ryzyka (cashback)

W ofercie Betclick możemy znaleźć promocję o nazwie "Tenisowy Cashback". Bonus przygotowany jest dla osób obstawiających mecze tenisowe. Jest to jedyna dyscyplina, która bierze udział w promocji. "Tenisowy Cashback" trwa w dniach 10-17.04. Wystarczy obstawić dowolny mecz tenisowy, a dwunastoprocentowy podatek z włożonej w kupon sumy zostanie nam zwrócony w formie freebetów. Dzięki temu możemy zasilić swoje konto nawet do 100 zł. Dla przykładu, jeśli obstawimy kupon za 100 zł, na nasze konto trafi freebet w wysokości 12 zł. 

Promocja nie posiada minimalnego wkładu w kupon, natomiast kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 1,50. Kupony zaliczane do promocji mogą zawierać pojedyńcze zdarzenie (SOLO), jak i wielokrotne (AKO). Obstawiać można wydarzenia przedmeczowe oraz live. Wybrane transmisje najważniejszych rozgrywek tenisowych będą dostępne na Betclic TV. Freebety zostaną wypłacone do 19.04, godziny 17:00.

Betclic - Bonus od depozytu (wpłaty)

Jeśli zdecydujemy się podczas zakładania nowego konta w Betclic skorzystać z opcji Bonusu 200, warto wiedzieć, że promocja łączy się z innymi. Jeśli odbierzemy zwrot z zakładu bez ryzyka i będziemy chcieli zgarnąć jak najwięcej darmowych pieniędzy za wygraną, możemy skorzystać z opcji Multi+, która zwiększa naszą wygraną wraz z ilością wydarzeń na kuponach. Dzięki temu do naszego depozytu trafi jeszcze więcej środów.
Ta sama sytuacja dotyczyć będzie najważniejszych wydarzeń sportowych po wyższym kursie w ofercie SUPER HITY. Jeśli natomiast będziemy wiedzieli, że nie wygramy danego kuponu, możemy przedwcześnie skorzystać z opcji Cashout, tak by uniknąć przegranej i wyciągnąć cokolwiek.
Dzięki łączeniu promocji poszerzenie naszego zysku jest dużo prostsze. Również w przypadku wygranych kuponów ilość wygrywanych przez nas pieniędzy jest o wiele większa. 

Bonusy Betclic na sporty wirtualne, gry karciane, esport i inne

Betclic cały czas poszerza swoją ofertę związaną z grami karcianymi oraz E-sportem. Propozycje bukmachera stale się powiększają a w tej chwili dostępnę są 2 gry karciane oraz najpopularniejsze ligi i turnieje e-sportowe.

Gry karciane

Betclic w swojej ofercie posiada gry karciane, które są dostępne 24/7. Gracz może zagrać przeciwko krupierowi w 2 gry - Blackjacka i Pokera. Oprócz klasycznych zakładów, takich jak wskazanie wygranego w Blackjacku lub wygrywającego układu w Pokerze gracz może obstawić również wiele nietypowych rozwiązań takich jak liczba kart, wygraną według punktów czy zwycięski układ. Obstawiać można już od 1zł nawet do 1000 zł.

E-Sport

Ten legalny bukmacher również nie próżnuje w kwestii zyskujących na popularności ligach gamingowych oraz turniejach międzynarodowych. Dostępne są tutaj oferty lig takich gier jak CS:GO, Dota2, czy Legaue of Legends oraz każdy większy turniej na świecie. 

Promocje bukmacherskie Betclic dla zarejestrowanych graczy

Betclick oferuje wiele nietypowych i niespotykanych u innych bukmacherów promocji. Wśród najbardziej rozpoznawalnych możemy wyróżnić Multi+ czy liczne promocje okolicznościowe. Także status klienta VIP, którym można się stać na specjalne zaproszenie bukmachera to niespotykane na bukmacherskim podwórku przedsięwzięcie. 
Poza tym Betclick współpracuje z różnymi portalami, stronami oraz influencerami i to za ich pośrednictwem możemy znaleźć liczne kody i kupony promocyjne oferujące nam dodatkowe korzyści jakie płyną z korzystania z bogatej oferty tego bukmachera. 

Multi+ 

Jeśli lubimy obstawiać kilka lub kilkanaście wydarzeń na jednym kuponie Betclic przygotował dla nas specjalną ofertę promocyjną, w której wraz z ilością zdarzeń na jednym kuponie wzrasta suma pieniędzy do wygrania. Dzięki tej promocji procentowa wartość naszego kuponu może wzrosnąć nawet do 120%.
Wystarczy obstawić 5 lub więcej zdarzeń dowolnej dyscypliny sportowej. Multi+ działa również w przypadku wydarzeń na żywo. Specjalnie przygotowany wykres obliczy o ile wartość naszego kuponu wzrośnie. Jest to uzależnione od ilości zdarzeń na kuponie. Jeśli obstawimy wejściowe 5 zdarzeń, nasza wygrana zwiększa się o 5%, natomiast jeśli zdarzeń na naszym kuponie będzie 9, to wartość naszego profitu zwiększa się do +15%. Maksymalny profit jaki możemy uzyskać to +120%. Wtedy na naszym kuponie musi znaleźć się minimum 21 zdarzeń.

Super Kursy

W specjalnie przygotowanej zakładce SUPER KURSY możemy znaleźć topowe propozycje z danego dnia. Dużą zaletą tej promocji jest fakt, że jest ona stała a SUPER KURSY występują codziennie. Poza regularną ofertą Betclic oferuje BOOST, czyli najwyższy kurs na rynku.
Nie ma określonych kategorii jeśli chodzi o to, które wydarzenia będą Super Kursem. Są to najciekawsze wydarzenia sportowe danego dnia i mogą być nimi zarówno mecze piłkarskie, walki bokserskie czy pojedynki tenisowe. Ofertę z kategorii SUPER KURSY łatwo jest znaleźć na stronie i w aplikacji mobilnej z uwagi na charakterystyczne logo z rakietą.

Cashout

Bardzo znana i popularna również wśród innych bukmacherów propozycja oferująca graczowi wypłatę środków przed zakończeniem danego wydarzenia. Jeśli widzimy, że drużyna lub sportowiec, na których postawiliśmy przegrywa i szansa na naszą wygraną diametralnie spada, możemy wtedy skorzystać z opcji Cashout.
To co wyróżnia Cashout w ofercie Betclic to fakt, że wypłacić środki nawet jeśli dostępny Cashout jest niższy, niż stawka za którą obstawiliśmy kupon. Możemy również wykonać Cashout w momencie, w którym na kuponie sa jeszcze nierozpoczęte wydarzenia. Oferta dotyczy zarówno kuponów pojedynczych, jak i AKO.

Betclic TV

Oferta, która nie niesie ze sobą bezpośrednich korzyści finansowych, ale pośrednio przyczynia się do zwiększenia prawdopodobieństwa na wygraną. Oferta Betclic w kwestii transmisji Live jest największa na krajowym rynku i możemy tutaj zobaczyć topowe ligi piłkarskie takie jak La Liga czy Serie A, największe turnieje tenisowe, w tym legendarny Wimbledon oraz cały szereg najlepszych lig świata w swoich dyscyplinach na czele z NBA i NHL. 
Możliwość obserwowania meczy na żywo, uatrakcyjnia korzystanie z oferty Live oraz zwiększa nasze prawdopodobieństwo na wygraną z uwagi na łatwość w przewidywaniu wydarzeń na boisku. Żeby uzyskać dostęp do Betclic TV wystarczy posiadać środki na swoim koncie lub obstawić zakład w ostatnich 24 godzinach. 

Strefa VIP

W specjalnie przygotowanej przez Betclic ofercie, najbardziej wyjątkowi gracze mogą otrzymać status Klienta VIP. Taki gracz otrzyma od bukmachera dostęp do oferty premium, czyli dostępu do promocji i nowinek o wiele wcześniej niż pozostali gracze, specjalnie przygotowaną ofertę premium dostosowana do potrzeb gracza czy dedykowany zespół VIP, z którym gracz będzie mógł być w stałym kontakcie. 
 

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów