Betclic kod promocyjny i bonusowy

Ostatnia aktualizacja: , Adrian Nowacki
Cashback 200 zł
Betclic kod promocyjny200 zł
Betclic bonus na start200 zł

Betclic - kod promocyjny i kod bonusowy

W ostatnim czasie zakłady bukmacherskie zyskały na popularności. Jest to bardzo ciekawy sposób na wykorzystanie czasu wolnego. Każdy kto ukończy wiek osiemnastu lat może je legalnie obstawiać. Platformy bukmacherskie często na star dają różnorakie bonusy. Jedna z najpopularniejszych to Betclic. Dzięki takim prezentom możesz spokojnie zainwestować większe pieniądze. Często początki bywają trudne, lecz w takim przypadku nie masz się czego obawiać.

Nie musisz posiadać doświadczenia. Jeżeli interesuje cię piłka nożna, tenis lub inne rozgrywki sportowe i nie tylko możesz zacząć już dziś. Są osoby, które profesjonalnie analizują konkretne spotkania. Zazwyczaj pełnią funkcję analityków i to oni decydują o wielkości kursów. Wszystkie oferty, które przedstawia Betclic są dogłębnie weryfikowane.

Będąc użytkownikiem platformy zakładów bukmacherskich nie musimy martwić się o sposób korzystania z niej. Na dzień dzisiejszy rynek oferuje nam możliwość użytkowania online na oficjalnej stronie internetowej oraz punkty, do których możemy udać się osobiście. Jeśli chodzi o tą drugą część to ciekawy sposób na spędzenie czasu ze znajomymi. 

Bardzo często można zorganizować ciekawe zakłady, a zwycięzca zgarnia pulę pieniędzy. Niektórzy wolą skorzystać z opcji online i w domowym zaciszu spokojnie analizować spotkania. Jeśli chcemy podejrzeć wyniki, większość ważnych spotkań pojawi się na stronie głównej. Dzięki temu możemy oszczędzić swój czas i cieszyć się komfortem korzystania z platformy.

Kody promocyjne, które są uzyskiwane podczas rejestracji nie tylko pozwalają na zainwestowanie bez ryzyka większej kwoty pieniężnej. Możesz pomnożyć swój majątek wielokrotnie wpłacając małą kwotę. Wszystko zależy od Ciebie w jakim stopniu i jak wiele chcesz zainwestować.

Jakie bonusy daje kod promocyjny od Betclic?

Gdyby nie możliwość korzystania z kodów z pewnością początki byłyby trudne. Początkowi gracze baliby się zainwestować większą kwotę pieniędzy z obawy utracenia jej. Dlatego warto korzystać z takich prezentów i śmielej zacząć swoją przygodę.

Jeśli uda nam się wygrać musimy sami decydować w jaki sposób będziemy obstawiać kolejne dyscypliny. Mamy możliwość grania małymi kwotami, średnimi lub dużymi. Wszystko zależy od nas. Grając małymi kwotami i łącząc kilka zakładów uzyskując dobry kurs często możemy wygrać więcej pieniędzy niż Ci co zainwestowali większą sumę pieniędzy przy mniejszym kursie. Jeśli poświęcimy trochę czasu będziemy analizować co się bardziej opłaca. Bonusy, które oferuje nam Betclic to:

Zakład bez ryzyka do 200 zł

Dzięki temu bonusowi dostajemy na start możliwość uzyskania zwrotu pieniędzy, a konkretnie 200 zł. O co konkretnie chodzi? Już wyjaśniam. Przykładowo, możesz mieć obawy, że pieniądze nie będą zwrócone i inwestujesz 50 zł. Jeśli obstawione przez Ciebie spotkanie nie pójdzie po Twojej myśli całość wpłaconej kwoty wróci na Twoje konto. 

Wiele ludzi, którzy zaczynają przygodę z bukmacherką mają takie obawy. Nic bardziej mylnego. Platforma Betclic daje GWARANCJĘ na zwrot środków o określonej kwocie i ta zasada jest święta. Pamiętajmy, że w Polsce obowiązuje podatek, który pomniejsza wpłacone pieniądze o 12%. Co to dla nas oznacza? Za każdym razem, gdy wpłacisz jakąś kwotę przy obstawieniu zakładu będzie pomniejszana o 12% ponieważ 12% z sumy obstawionej kwoty zabrana będzie na rzecz podatku.

Jeśli zdecydujesz się wpłacić 200 zł gdy zakład bez ryzyka wynosi dokładnie 200 zł przy przykładowo obstawionym kursie wynoszącym 2.0 możesz przegrać, jednocześnie odzyskując wpłaconą kwotę, oraz wygrać i podwoić ją uzyskując całkiem przyzwoitą sumę. Żeby otrzymać bonus musisz pamiętać o wpisaniu kodu przy rejestracji. Jest jeszcze kilka wytycznych:

 • Żeby uzyskać możliwość do korzystania z bonusu musimy dokonać wpłaty minimalnej o wartości 1 zł do maksymalnej wynoszącej 100.000 zł.
 • Pierwszy kurs musi wynosić przynajmniej 1.14.
 • Kupony za środki z bonusu powinny mieć równy lub wyższy kurs niż 2.14.
 • Betclic- kod promocyjny, a kod bonusowy. Czy czymś się różnią?

Niektórzy zadają sobie pytanie czym to w ogóle się różni. Twierdzą iż kod to kod i powinien nieść za sobą coś dobrego. Oczywiście z tym się zgadzam w stu procentach, jednak jest jedna istotna różnica.

Kod promocyjny daje nam możliwość skorzystania z niego będąc na różnym etapie użytkowania platformy zakładów bukmacherskich. Kod promocyjny może powiększyć nasz bonus otrzymany na start. Dodatkowo kod promocyjny pozwala nam na aktywację różnych bonusów.

Kod bonusowy otrzymujemy zazwyczaj na początku naszej przygody i powinniśmy go użyć przy rejestracji. Jeśli pominiemy ten aspekt bardzo możliwe, że nie będziemy mieli możliwości skorzystania z kodu bonusowego. Jednakże platforma Betclic oferuje bonusy stałym graczom np: Bonus Multi+, ale o tym troszkę później.

Betclic: Jaki kod promocyjny wpisać?

To jaki kod wpisać by otrzymać bonus jest zawsze ujęte na oficjalnej stronie bukmachera. Gdy zmienia się oferta zazwyczaj zmienia się treść kodu. Kod jest prostym szyfrem, z którym nikt nie powinien mieć problemu by go użyć. Bardzo często w wyszukiwarce można znaleźć nieaktualne kody, dlatego zawsze korzystajmy z oficjalnej strony bukmachera.

W aktualnej ofercie kod promocyjny, który oferuje nam bonus na start to kod o treści: KODBONUSOWY. Powinniśmy użyć go przy rejestracji swojego konta. Dzięki niemu aktywowany będzie bonus- zakład bez ryzyka do 200 zł.

Betclic: Gdzie wpisać kod promocyjny?

Kod promocyjny, z którego korzystamy po raz pierwszy czyli przy rejestracji konta powinniśmy wpisać go przy rejestracji. O tym jak się zarejestrować powiem ci w kolejnych informacjach.

Gdy jesteś stałym użytkownikiem i chcesz skorzystać z kodu promocyjnego przez internet musisz kliknąć w ikonę ze swoją nazwą użytkownika, następnie wybrać zakładkę: kod promocyjny i wpisać dany kod.

W aplikacji telefonicznej wszystko przebiega w ten sam sposób jak w przypadku korzystania ze strony internetowej.

Rejestracja konta na platformie Betclic z kodem promocyjnym

Żeby móc korzystać z Betclic i cieszyć się tą możliwością musisz najpierw się zarejestrować. By tego dokonać będziemy potrzebowali kilku informacji. Przede wszystkim wszystkie dane osobowe oraz pesel. Numer telefonu, adres e-mail. Żeby być użytkownikiem musimy wymyśleć oryginalny login i dobre hasło. Hasło powinno być dobrze zabezpieczone, najlepiej ze znakami specjalnymi oraz małymi i dużymi literami. Po dobrze wypełnionym formularzu otrzymujesz bonus. Wszystkie dane powinny być prawdziwe.

Platforma Betclic wyróżnia się bardzo dobrze rozwiniętym cashout'em i ma aktywną metodę szybkich wpłat oraz wypłat. Żeby zlecić wypłatę musisz podać swój numer konta. Wypłata powinna się pojawić w przeciągu 3 dni roboczych. Trzeba pamiętać by przed pierwszą wypłatą konto powinno być w 100% aktywowane tj.: uwiarygodnienie się poprzez wysłanie skanu dowodu osobistego. Istnieje możliwość bardzo prostego dodania potrzebnych dokumentów poprzez skorzystania z intuicyjnego panelu dodawania dokumentów.

Pozostałe bonusy na zakłady wirtualne, e-sport, gry karciane i inne

Oprócz najpopularniej obleganej piłki nożnej, piłki siatkowej lub tenisa ziemnego zainteresowaniem cieszą się gry karciane lub e-sport. Betclic stara się pamiętać o wszystkich gdyż bardzo wiele ludzi interesuje się różnymi kategoriami oferowanymi przez bukmachera.

Aktualnie Betclic oferuje bonus w wysokości 20 zł do wykorzystania na całą ofertę dotyczącą sportu. W większości przypadkach jest to jeden tydzień w miesiącu, w którym możesz postawić 20 zł lub więcej na stymulowane gry karciane. Zanim wypłacisz pieniądze otrzymany bonus musisz obrócić sześciokrotnie na kuponach o minimalnym kursie 2.0.

Bonusy dla zarejestrowanych graczy

Stali gracze mogą co jakiś czas liczyć na szereg kuponów do wyboru. Betclic przedstawia różne oferty, z których można skorzystać pojedynczo lub łącząc i podbijając bonusy. Jeśli przez przypadek zapomniałeś o realizacji kodu promocyjnego przy rejestracji z pewnością będziesz miał okazję na skorzystanie z kolejnych prezentów.

Na wykorzystanie bonu masz określoną ilość czasu lub oferta jest stała. Możesz skorzystać z tego co najbardziej ci się opłaca. Moim zdaniem każda z promocji jest bardzo opłacalna, ale wszystko zależy od Ciebie.

Pewny zakład (zwrot do 40 zł). 

Jeden z bonusów, który po aktywacji może nam przynieść dużo szczęścia. Gdy w naszym kuponie jedno spotkanie nie powiedzie się, otrzymasz zwrot do kwoty 40zł. Kupon obowiązuje w selekcji piłki nożnej. Na kuponie powinno się znaleźć minimum 5 zakładów o łącznej wartości kursu, który wynosi 4,00.

Jest to ciekawa propozycja, ponieważ bardzo często zdarza się, że jedno spotkanie przeważa na całości naszego kuponu. Jeśli nie do końca jesteśmy pewni swojego wyboru jest to idealne rozwiązanie, dzięki któremu nie stracimy wpłaconych pieniędzy.

Piłkarski Jackpot

Polega na wytypowaniu 9 meczów Ekstraklasy ukazanych na konkretnej liście. Do wyboru jest wybranie zwycięzcy lub obstawienie remisu.

Mecze dotyczą 34 kolejki Ekstraklasy, a minimalna stawka na kuponie to 10 zł. W tej promocji nie obowiązuje na kuponie minimalny kurs. Kupony postawione za pomocą środków bonusowych i wypłacone za pomocą Cashout nie zaliczają się do promocji. 

Kupon typu AKO- Polega na zagraniu 5 wybranych wydarzeń, które możemy łączyć z zakładami na żywo. Gdy wygrasz Betclic zwiększy twoją wygraną nawet do 120%. Wszystko przedstawione jest poniżej.

 • Kupon z wybranymi 5 zdarzeniami daje + 5% do wygranej
 • Kupon z wybranymi 6 zdarzeniami daje + 7% do wygranej
 • Kupon z wybranymi 7 zdarzeniami daje + 10% do wygranej
 • Kupon z wybranymi 8 zdarzeniami daje + 12% do wygranej
 • Kupon z wybranymi 9 zdarzeniami  daje + 15% do wygranej
 • Kupon z wybranymi 10 zdarzeniami daje + 20% do wygranej
 • Kupon z wybranymi 11 zdarzeniami daje + 25% do wygranej
 • Kupon z wybranymi 12 zdarzeniami daje + 30% do wygranej
 • Kupon z wybranymi13 zdarzeniami daje + 40% do wygranej
 • Kupon z wybranymi14 zdarzeniami daje + 50% do wygranej
 • Kupon z wybranymi15 zdarzeniami daje + 60% do wygranej
 • Kupon z wybranymi 16 zdarzeniami daje + 70% do wygranej
 • Kupon z wybranymi17 zdarzeniami daje + 80% do wygranej
 • Kupon z wybranymi18 zdarzeniami daje + 90% do wygranej
 • Kupon z wybranymi19 zdarzeniami daje + 100% do wygranej
 • Kupon z wybranymi20 zdarzeniami daje + 110% do wygranej
 • Kupon z wybranymi 21 zdarzeniami daje + 120% do wygranej

Ponadto codziennie możemy dostrzec super kursy na najciekawsze spotkania.

Mam nadzieje, że temat zakładów bukmacherskich został Ci przybliżony. Żeby lepiej się wdrążyć najlepiej zacząć korzystać z takiej platformy. To od Ciebie zależy w jaki sposób chcesz zająć się obstawianiem zakładów. Możesz być profesjonalnym analitykiem lub traktować to jako hobby.

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
London Lions - Turk Telekom Venezia - Joventut Lietkabelis Panevezys - Ormanspor Volley Milano - Perugia Memphis Grizzlies - Dallas MavericksOglądaj mecze na STS.plSprawdź zasady korzystania z usługi STS TV
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
London Lions - Turk Telekom Venezia - Joventut Lietkabelis Panevezys - Ormanspor Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks Virtus Bologna - Real MadrytOglądaj mecze na Fortuna.plSprawdź zasady korzystania z usługi Fortuna TV
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
London Lions - Turk Telekom Venezia - Joventut Lietkabelis Panevezys - Ormanspor Volley Milano - Perugia Memphis Grizzlies - Dallas MavericksOglądaj mecze na BetClic.plSprawdź zasady korzystania z usługi BetClic TV