AktualnościTransmisje i meczeSkróty meczów

Cristiano Ronaldo nie ma dość!

, , Kamil GierobaCristiano Ronaldo nie ma dość!fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com

Lata mijają, a Cristiano Ronaldo nie zwalnia tempa z bramkami!

W świetle reflektorów na stadionie w Aveiro Cristiano Ronaldo ponownie udowodnił, że jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii. Portugalczyk, kontynuując swoją imponującą formę, zdobył dwie bramki w towarzyskim meczu z Irlandią, zwiększając swój rekord do 130 goli w reprezentacji narodowej.

Rekordzista na boisku

W środowisku międzynarodowym Ronaldo jest bezapelacyjnie zawodnikiem, który przeszedł do historii jako najskuteczniejszy strzelec. Dotychczasowy rekord Ali Daeiego, który wynosił 109 goli, został już dawno przełamany przez Ronaldo. Wciąż aktywny na boisku, ma szansę jeszcze bardziej zwiększyć swoją przewagę.

Porównanie z innymi legendami

Osiągnięcia Ronaldo stawiają go w jednym rzędzie z największymi legendami futbolu. Obecnie z 130 bramkami znacznie wyprzedza inne gwiazdy, takie jak Lionel Messi czy Romelu Lukaku, którzy również są aktywni i mają szansę na poprawienie swoich wyników. Jednakże, różnica między Ronaldo a resztą stawki jest na tyle duża, że Portugalczyk może czuć się komfortowo na pozycji lidera.

Pomimo swojego wieku, Ronaldo nie pokazuje żadnych oznak spowolnienia. Jego wyjątkowa kondycja i umiejętności pozwalają mu nadal dominować na międzynarodowej arenie, czego dowodem są kolejne spektakularne bramki.

Reklama Megogo
Reklama Megogo
Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Reklama Megogo