Fortuna kod promocyjny i bonusowy

Ostatnia aktualizacja: , Adrian Nowacki
Pakiet 630zł
Fortuna kod promocyjny630 zł
Fortuna bonus na start630 zł

Fortuna kod promocyjny i bonusowy

Strona internetowa z zakładami bukmacherskimi Fortuna przygotowała dla nowych graczy pokaźną pulę z bonusami na start. Wystarczy pozytywnie przejść rejestrację, wypełnić poprawnie wszystkie pola i przesłać potrzebne dokumenty do tego, by móc korzystać z promocji, których łączna pula wynosi aż 630 PLN. Teoretycznie warunki spełnienia bonusów wcale nie są skomplikowane, więc nie potrzeba wiele, by móc cieszyć się z grania u tego bukmachera.

Jaką drogę należy jednak przejść, by te bonusy otrzymać? Po wejściu na stronę bukmachera należy kliknąć pole rejestracja, następnie należy uzupełnić wszystkie podane pola, oczywiście zgodnie z prawdą, bowiem i tak nastąpi później proces weryfikacji, więc po co kłamać? Istotne jest uzupełnienie pola kod promocyjny, gdzie wpisujemy BONUSVIPI. Poniżej akceptujemy obie zgody do korzystania z bonusów i otrzymywania powiadomień o kolejnych. Poprawne przejście wszystkich kroków uprawni nas do skorzystania z pierwszej promocji, która po zalogowaniu się będzie czekać na koncie.

Fortuna kod promocyjny

Wśród kilkunastu pól do uzupełnienia, to właśnie kod promocyjny w Fortunie ma prawdopodobnie największą wartość, bowiem nie może ono pozostać puste, jeśli chce się skorzystać z oferty bonusowej w wysokości 630 PLN. U tego bukmachera kod to BONUSVIPI.

Poza tym polem wszystkie inne muszą być uzupełnione poprawnie, jak dane osobowe czy też dane do wypłaty, bowiem inaczej konto nie może zostać otwarte, przy ewentualnych wygranych niemożliwa wypłata środków. Poprawna rejestracja to możliwość skorzystania z pierwszego bonusu, bez potrzeby depozytu własnych środków. Taki układ powinien pasować każdemu graczowi. Oczywiście należy podkreślić, że 1 kod promocyjny, a więc jedno konto przypada na jednego gracza.

Jakie bonusy daje kod promocyjny Fortuna?

Za rejestrację z kodem promocyjnym BONUSVIPI użytkownikom przypada pula 630 PLN do wykorzystania. Składają się na to łącznie 3 bonusy o różnej wartości, różnym przeznaczeniu.

Dwa bonusy wymagają od gracza depozytu własnych środków z maksymalnym progiem, zaś jeden otrzymamy zaraz po poprawnej weryfikacji konta.

Bonus bez depozytu 20 PLN

Pierwszy bonus od firmy bukmacherskiej Fortuna możemy otrzymać już po poprawnej rejestracji i weryfikacji wszystkich naszych wprowadzonych danych. Jeśli wszystko będzie wypełnione poprawnie, wówczas na nasze konto zostanie przelana kwota 20 PLN w postaci 2800 punktów. W tym przypadku należy dokonać jednokrotnego obrotu. Nie jest wymagany minimalny kurs.

Skorzystanie z tego bonusu nie wymaga od użytkownika minimalnej, czy też maksymalnej liczby zdarzeń na kuponie, minimalnych bądź maksymalnych kursów. To samo tyczy się wygranej. Można zagrać za całą stawkę, bądź pulę rozbić na kilka kuponów o mniejszej stawce. Jedyne ograniczenie od strony Fortuna to brak możliwości zawierania zakładów w sportach wirtualnych, grach karcianych.

Zakład bez ryzyka 600 PLN

Prędzej czy później nowy gracz w Fortunie złoży pierwszy depozyt, a to oznaczać dla niego będzie kolejny bonus. Tym razem jest to popularny Cashout, a więc zakład bez ryzyka. Maksymalna kwota, którą strona zwraca przy ewentualnej porażce jest to 600 PLN i mamy tu do czynienia z jednym z najwyższych bonusów tego typu w Polsce.

Wymagania tego bonusu wcale nie są skomplikowane. Sam kupon nie ma żadnych minimalnych wymagań co do kursu minimalnego, jak i liczby zdarzeń. Wygrana powoduje, że cała kwota znajduje się na koncie depozytowym i jest gotowa do wypłaty. W przypadku porażki całość postawionej kwoty zostaje zwrócona i znajduje się na koncie bonusowym. Tutaj jednak tak samo, jak w przypadku bonusu bez depozytu wymagany obrót to tylko raz bez minimalnego kursu. Wygrana oznacza, że pieniądze są gotowe do wypłaty lub dalszej gry.

Fortuna kod promocyjny a kod bonusowy. Czy czymś się różnią?

Te dwa pojęcia mają tutaj taką samą wartość. Chodzi oczywiście o uzupełnienie tego pola przy rejestracji tak, by nowy klient mógł skorzystać z promocji na start. Pole to oznaczone jako kod promocyjny można nazwać również kodem bonusowym.

Fortuna: jaki kod promocyjny wpisać?

Uzupełnienie okienka kod promocyjny w pierwszym etapie rejestracji nazwą BONUSVIPI dużymi literami i bez żadnych spacji pozwoli skorzystać z bonusu na start.
Istotne jest wpisanie kodu w ten sposób, bowiem w razie błędu, bądź pozostawienia pola pustego, nie ma możliwości zmiany, tak więc otrzymanie bonusu jest niemożliwe.

Fortuna: gdzie wpisać kod promocyjny?

Pierwszy etap rejestracji wymaga wpisania konkretnych danych. Wśród nich jest kod promocyjny, który znajduje się po prawej stronie na dole. Należy je uzupełnić we właściwy sposób, a więc drukowanymi literami i bez żadnych odstępów pomiędzy nimi.

Okienko to łatwo znaleźć, gdyż pod nim znajdują się dwie zgody, które warto zaznaczyć, by otrzymywać powiadomienia o nowych bonusach na stronie.

Rejestracja konta Fortuna z kodem promocyjnym BONUSVIPI

Aby założyć nowe konto na stronie bukmachera Fortuna, nie potrzeba poświęcić dużo czasu, a wszystko jest bardzo proste, więc niemożliwa w zasadzie jest niepoprawna weryfikacja. Oczywiście warunek jest taki, że wszystkie dane wpisane w poszczególne pola są zgodne z prawdą. Rejestracja ma 3 etapy, jednak wszystko sprowadza się do otrzymania na start puli bonusowej w wysokości 2720 PLN, więc uzupełnienie pola z nazwą kod promocyjny jest tu kluczowe. Wpisanie tam nazwy BONUSVIPI usprawnia nowego klienta do otrzymania promocji.

Pierwszy etap rejestracji wymaga od nas podania wszystkich podstawowych danych, jak imię, nazwisko, numer telefonu, numer pesel, ale również login, hasło, a także adres mailowy. Nie można zapomnieć o wpisaniu kodu promocyjnego i zaznaczeniu wszystkich zgód. Jeśli wszystko jest uzupełnione, klikamy dalej. Na ekranie powinna wyskoczyć informacja o tym, że na nasz adres mailowy podany w pierwszym etapie dostarczona została wiadomość aktywacyjna. 

Klikając w będący tam przycisk aktywujemy etap drugi. Tam należy wpisać nasz adres zamieszkania, województwo, numer konta bankowego i wgrać zdjęcia dowodu osobistego z obu stron. Ten dokument jest najważniejszy, gdyż na jego podstawie stwierdza się, czy wcześniej wpisane dane są prawdziwe. Regulamin zezwala na późniejsze wysłanie tych dokumentów. Klient ma na to 28 dni.

Jeśli już ten etap jest za nami, pozostaje w zasadzie tylko ustalenie limitów na grę, limitów depozytu jednakowo przez dzień, a także przez miesiąc. Nasze konto po weryfikacji powinno być aktywne, o czym zostaniemy powiadomieni drogą mailową bądź SMS. Możemy wówczas zalogować się do konta.

Pozostałe bonusy na sporty wirtualne, gry karciane, esport i inne

W ofercie bukmachera Fortuna znajdują się również zamienniki zakładów bukmacherskich, którymi są między innymi sporty wirtualne. W ich skład wchodzą piłka nożna, piłka nożna plus, wyścigi koni, wyścigi psów, wyścigi samochodów, a także wyścigi motocyklów.

Można skorzystać z zakładki Bet on games, która oferuje gry karciane. Tu mamy do wyboru poker, baccarat i dragon tiger. W zakładce zakładów jest również esport, gdzie do wyboru jest Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, DOTA 2, Valorant. W przypadku esportu firma wyznaczyła bonusy na start.

Bonus bez depozytu 20 PLN

Esport znajduje się w gronie zdarzeń, które można umieścić na kuponie za stawkę otrzymaną za poprawną rejestrację.

Pula 20 PLN może być wykorzystana w sposób, jaki życzy sobie sam gracz. Jeden kupon za całość, kilka za mniejsze kwoty. Nie ma znaczenia, jakie gry są tu użyte, nie ma minimalnych kursów ani innych wymogów.

Bonus bez ryzyka 600 PLN

Drugi bonus, czyli za pierwszy depozyt również daje możliwość skorzystania z esportu, ale tylko z tego rodzaju gier spośród wcześniej wymienionych.

Warunki obrotu są w tym przypadku takie, że nie ma wymogu co do liczby zdarzeń na kuponie, minimalnych kursów.

Bonus dla zarejestrowanych graczy

Dla tych użytkowników, którzy wykorzystali swój pakiet promocji na start czeka cała masa promocji, z których można korzystać na co dzień i podwyższać kursy swoich kuponów.

Promocji jest duża liczba i każda osoba jest w stanie wybrać coś, co ją zadowoli.

Pewne 30 na live — kwiecień

Promocja ta dotyczy tylko zakładów na żywo i obejmuje kwiecień. Zasady są takie, że należy w godzinach od 16 do 18 zrobić depozyt za minimum 30 PLN z kodem Fortuna i zagrać zdarzenie z oferty live. Wówczas użytkownik zostanie nagrodzony kwotą 30 PLN w punktach.

W tym przypadku nie ma znaczenia, czy zagrany za kwotę depozytową kupon będzie trafiony czy nie. Minimalny kurs kuponu to 1.6. Można skorzystać z aplikacji mobilnej, czy strony internetowej.

Sobotnia dokładka — kwiecień

Promocja ta dotyczy tylko i wyłącznie szóstego dnia tygodnia, czyli soboty. Chodzi o to, by w tym dniu w godzinach od 12 do 15 zrobić wpłatę na minimum 50 PLN z kodem Fortuna i zagrać za tę stawkę zdarzenie przedmeczowe. Całkowity kurs kuponu musi wynosić minimum 3.

Tutaj dokładka zostanie przyznana tylko w przypadku wygranej. Jest to odpowiednik postawionej kwoty, czyli w tym przypadku jest to kwota wynosząca 50 PLN.

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
London Lions - Turk Telekom Venezia - Joventut Lietkabelis Panevezys - Ormanspor Volley Milano - Perugia Memphis Grizzlies - Dallas MavericksOglądaj mecze na STS.plSprawdź zasady korzystania z usługi STS TV
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
London Lions - Turk Telekom Venezia - Joventut Lietkabelis Panevezys - Ormanspor Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks Virtus Bologna - Real MadrytOglądaj mecze na Fortuna.plSprawdź zasady korzystania z usługi Fortuna TV
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
London Lions - Turk Telekom Venezia - Joventut Lietkabelis Panevezys - Ormanspor Volley Milano - Perugia Memphis Grizzlies - Dallas MavericksOglądaj mecze na BetClic.plSprawdź zasady korzystania z usługi BetClic TV