Aktualności
Transmisje i meczeSkróty meczów

Fortuna bonus powitalny na start (freebet, bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu)

Ostatnia aktualizacja: , Adrian Nowacki
Pakiet 630zł
Fortuna kod promocyjny630 zł
Fortuna bonus na start630 zł

Fortuna Bonusy i promocje

Każdy bukmacher ma w swojej ofercie rozmaite bonusy i promocje, które zachęcają graczy do skorzystania z oferty danego bukmachera. Zdecydowanie na tym polu wyróżnia się Fortuna, która oprócz bogatej oferty powitalnej dla nowych klientów, dba również o tych stałych poprzez regularne udostępnianie atrakcyjnych promocji.

Fortuna Bonus powitalny na start

Fortuna może pochwalić się jedną z lepszych ofert powitalnych na rynku. Składa się ona z takich bonusów jak: bonus bez depozytu w kwocie 20 zł oraz zakład bez ryzyka do 600 zł.

Łączna wartość całej oferty powitalnej bukmachera wynosi zatem aż 630 zł, co dodatkowo może wzrosnąć, jeśli posiadamy kod promocyjny. Ów kod można wykorzystać, wpisując go w odpowiednie pole, podczas rejestracji u bukmachera.

Bonus bez depozytu 20 zł

To jeden z bonusów, jaki oferuje Fortuna dla nowych klientów. Jak sama jego nazwa wskazuje, bonus ten jest przyznawany graczom automatycznie za samą rejestrację bez konieczności dokonywania depozytu.

Kwota bonusu wynosi 20 zł i jest wypłacana w punktach FPK, za które można zawierać zakłady u bukmachera.

Zakład bez ryzyka 600 zł

Kolejnym bonusem jest zakład bez ryzyka. To jeden z najpopularniejszych bonusów, dostępnych w ofertach bukmacherów. Gracz, który stawia kupon, objęty ową promocją może liczyć na to, że w przypadku niepowodzenia, nie straci postawionych pieniędzy.
Fortuna oferuje zakład bez ryzyka do kwoty 600 zł, co jest jednym z najwyższych cashbacków spośród wszystkich bukmacherów.

Fortuna Bonus bez depozytu freebet

Bukmacher Fortuna oferuje bonus bez depozytu, zwany również freebetem o wartości 20 zł. Bonus pojawia się automatycznie na koncie gracza po dokonaniu rejestracji. Wypłacany jest on w punktach FPK. Aby z niego skorzystać, wystarczy stworzyć dowolny kupon i wybrać na nim opcję płatności punktami.
W przypadku bonusu bez depozytu w Fortunie nie ma konieczności jego obracania. Bonus jest ważny do końca roku kalendarzowego

Fortuna Zakład bez ryzyka (cashback)

Zakład bez ryzyka może otrzymać każdy gracz, który zarejestruje konto u bukmachera Fortuna. Po aktywacji bonusu wystarczy postawić dowolny kupon, aby skorzystać z tej promocji. Należy jednak pamiętać o tym, że tylko pierwszy kupon kwalifikuje się do zakładu bez ryzyka. Gracz ma 5 dni do postawienia zakładu, gdyż w przeciwnym razie oferta wygaśnie. Natomiast sam zakład musi zostać rozstrzygnięty w ciągu 30 dni.
W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany, na konto gracza zostanie zwrócona cała postawiona kwota. Z oferty wykluczone są jedynie te kupony, które zostały postawione na: sporty wirtualne, gry karciane, Hit Dnia, Ekspert+ czy Superoferta.

Fortuna Bonus od depozytu (wpłaty)

W Fortunie dostępny jest także bonus od drugiego depozytu. Aby z niego skorzystać, należy go wcześniej aktywować. Taka możliwość istnieje, gdy dokona się już pierwszego depozytu. Należy wtedy wejść do zakładki „Bonusy”, gdzie można tego dokonać. Po aktywacji bonusu gracz ma 5 dni na to, aby dokonać drugiego depozytu. Jest to dodatkowy darmowy zakład o wartości 10 PLN.

Na to, czy bonus zostanie przyznany, nie ma żadnego znaczenia to, czy kupon okazał się finalnie wygrany, bądź przegrany. Bukmacher w ciągu 24 godzin od dokonania obrotu bonusem przeleje go na konto gracza. Z promocji wykluczone są kupony, które: zostały anulowane, zwrócone, unieważnione, zawarte na Bet On Games oraz Sporty Wirtualne, a także te wypłacone, przy pomocy funkcji cash out.

Bonusy Fortuna na sporty wirtualne, gry karciane, esport i inne

Bukmacher Fortuna, co jakiś czas udostępnia dla swoich klientów promocje na sporty wirtualne oraz gry karciane.
Z tych promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i stali. Jedynym warunkiem przystąpienia do promocji jest posiadanie konta u bukmachera Fortuna.

Karciany Pewniak

Karciany Pewniak to bonus, który bukmacher przygotował specjalnie z myślą o ofercie Bet On Games. Do promocji kwalifikują się wszystkie kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI, które zostały postawione na Bet On Games. Wartość bonusu wynosi 30 zł i jest wypłacana w punktach FPK.
Aby skorzystać z promocji, należy w każdy dzień jej trwania obstawiać kupony na gry karciane z oferty Bet On Games. Stawka dzienna wszystkich kuponów musi wynosić przynajmniej 10 zł. Na to, czy gracz otrzyma bonus, nie ma żadnego znaczenia, czy kupon okaże się wygrany, czy przegrany.

Wirtualny Pewniak

Bukmacher Fortuna ma również przygotowaną promocję na sporty wirtualne, którą udostępnia, co jakiś czas. Promocja nazywa się Wirtualny Pewniak i jest dostępna dla wszystkich klientów. Do promocji kwalifikują się kupony: SOLO, AKO i MAXIKOMBI. Wartość bonusu zależy natomiast od liczby aktywnych dni.
W Wirtualnym Pewniaku stawka minimalna wynosi 20 zł. Bonus jest tym wyższy, im więcej aktywnych dni ma gracz. Aby otrzymać maksymalny bonus, gracz musi postawić przynajmniej jeden kupon na sporty wirtualne w każdy dzień trwania promocji. Bonus wypłacany jest w punktach FPK.

Promocje bukmacherskie Fortuna dla zarejestrowanych graczy

Bukmacher Fortuna oprócz posiadania bogatej oferty powitalnej dla nowych klientów wyróżnia się na tle swoich konkurentów także tym, że często udostępnia różne promocje i bonusy dla swoich stałych klientów.
Do takich bonusów, które znajdują się w ofercie bukmachera, można zaliczyć: Pewne 30 na live, Środa z fartem, Godziny mistrzów, Happy Hours, AKO bonusy oraz Sobotnią dokładkę. Poniżej znajduje się jednie część bonusów, które Fortuna oferuje dla zarejestrowanych klientów. Co jakiś czas pojawiają się również różne bonusy i promocje, które nawiązują do konkretnego wydarzenia sportowego itp.

Pewne 30 na live

Pewne 30 na live to promocja, z której gracze mogą skorzystać w każdy poniedziałek. Wystarczy, że w godz. 16-18 dokonają depozytu za min. 30 zł i skorzystają przy tym z kodu promocyjnego „Fortuna”, a następnie postawią dowolny zakład z oferty live. Przy czym należy zaznaczyć, że kurs całkowity takiego kuponu musi wynosić przynajmniej 1.60, a stawka minimum 30 zł.
Gracz ma na to 12 godzin. Bonus wypłacany jest w punktach FPK, a co ważniejsze, nie ma znaczenia, to jaki, jest wynik kuponu, objętego promocją. Za samo wykonanie powyższych kroków, gracz ma zapewniony bonus.

Środa z fartem

Środa z fartem to promocja, która jest dostępna dla graczy w każdą środę. Aby z niej skorzystać, należy w tym dniu w godz. 18-20 dokonać depozytu za m.in. 50 zł na swoje konto. Warunkiem koniecznym jest również wpisanie w odpowiednie pole kodu promocyjnego „Fortuna”. Następnie należy zagrać kupon z oferty prematch, który będzie spełniał następujące cechy:

  • będzie składał się z minimum 4 zdarzeń,
  • stawka kuponu wyniesie przynajmniej 50 zł,

W przypadku, gdy jedno zdarzenie na kuponie okaże się nietrafione, graczowi będzie przysługiwał bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP. Gracz ma 24 godziny, aby postawić swój kupon w ramach tej promocji. Kupon natomiast musi zostać rozstrzygnięty w ciągu 48 godzin od momentu postawienia.

Godziny mistrzów

Godziny mistrzów to nazwa bonusu, z którego gracze mogą skorzystać w każdy piątek. Pierwszym warunkiem, jaki należy spełnić, aby kwalifikować się do odebrania bonusu, jest dokonanie depozytu w godz. 18:00 - 20:00 za m.in. 100 zł i skorzystanie z kodu promocyjnego „Fortuna”. Drugim warunkiem jest postawienie zakładu za m.in. 100 zł brutto. Bonus przyznawany jest dla graczy, których kupony okazały się być przegrane.

Kwota bonusu wynosi 50 zł. Do promocji kwalifikują się wszystkie zdarzenia z oferty prematch oraz live. Kupon musi zostać postawiony w ciągu 24 godzin, aby zaliczać się do promocji oraz zostać rozstrzygniętym w ciągu 48 godzin od momentu postawienia.

Sobotnia dokładka

Sobotnia dokładka jest bonusem, który pojawia się w ofercie bukmachera w każdą sobotę. Aby z niego skorzystać gracze, muszą w godz. 12-15 dokonać depozytu za m.in. 50 zł, korzystając z kodu promocyjnego „Fortuna”, a następnie zagrać odpowiedni kupon. Bonus zostanie przyznany tym graczom, których kupony okażą się wygrane.
Kwota bonusu wynosi 50 zł. Do promocji kwalifikują się kupony SOLO oraz AKO, które zostały zawarte na ofertę prematch. Minimalny całkowity kurs kuponu wynosi 3.0, a jego stawka przynajmniej 50 zł. 

Happy Hours

Happy Hours to promocja, która zwiększa wygrane z zakładów o 14%. Aby z niej skorzystać, trzeba stworzyć kupon, który będzie posiadał przynajmniej 3 zdarzenia. Każde z tych zdarzeń musi mieć natomiast kurs minimalny na poziomie przynajmniej 1.30. 
Promocja jest dostępna w każdą sobotę i niedzielę w godz. 12-15. W tych terminach do promocji kwalifikują się tylko kupony postawione na ofertę prematch. Natomiast promocja dostępna jest przez cały czas dla osób, które będą tworzyły kupony na ofertę live.

AKO Bonusy

AKO Bonusy to bonusy kursowe, które pozwalają graczom na uzyskanie znacznie wyższych wygranych. Owe bonusy pojawią się automatycznie na wszystkich kuponach, które spełnią następujące warunki:

  • będą to kupony AKO,
  • na kuponie będzie przynajmniej 5 zdarzeń,
  • każde zdarzenie będzie posiadało minimum kurs 1.30,
  • kupony zostaną zawarte na ofertę prematch,

Wartość bonusu może być różna i może podwyższać wygrane od 7% do aż 50%. Wszystko zależy od ilości zdarzeń na kuponie. Im jest ich więcej, tym na większy bonus kursowy może liczyć gracz.

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów