AktualnościTransmisje i meczeSkróty meczów

Hiszpania - Francja: gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online (9.07.2024)

, , Kamil GierobaHiszpania - Francja: gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online (9.07.2024)fot. Martin Silva Cosentino / Shutterstock.com

Rozpocznie się emocjonujące starcie pomiędzy Hiszpanią a Francją w ramach półfinału EURO 2024, które odbędzie się 9 lipca 2024 roku o godzinie 21:00. Miejscem zmagań będzie Allianz Arena w Monachium. Szczegóły dotyczące transmisji meczu, zarówno w telewizji, jak i online, ułatwią kibicom śledzenie wydarzeń na żywo, bez względu na to, gdzie się znajdują.

Hiszpania - Francja – gdzie oglądać?

Transmisję telewizyjną spotkania Hiszpania - Francja będzie można śledzić na antenach TVP1 oraz TVP Sport. Natomiast w sieci mecz na żywo udostępniony zostanie przez serwisy Pilot WP, Canal+online, a także za darmo na sport.tvp.pl.

Hiszpania - Francja – transmisja za darmo

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach (Chromecast, Android TV, Samsung, LG). Kanał TVP Sport, na którym pokazywany będzie mecz jest też dostępny bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

Hiszpania - Francja – transmisja online

Wśród płatnych opcji, transmisję z dzisiejszego meczu można śledzić dzięki serwisom Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Te platformy streamingowe oferują różnorodne pakiety, umożliwiające dostęp do szeregu kanałów, w tym TVP Sport, TVP 1.

  • Pilot WP » pakiet "Starter Plus" dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu, dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, co umożliwia śledzenie rozgrywek na różnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony, tablety, a także telewizory smart tv.

Pakiet Starter Plus od 19,99 zł / miesiąc w WP Pilot
Pakiet Canal+ z TVP Sport za 39 zł / miesiąc w Canal+online
Pakiet Startowy za 9,99 zł / miesiąc w Megogo
Reklama Megogo
Reklama Megogo
Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Reklama Megogo