AktualnościTransmisje i meczeSkróty meczów

Holandia - Anglia: gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online (10.07.2024)

, , Kamil GierobaHolandia - Anglia: gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online (10.07.2024)fot. DarioZg / Shutterstock.com

Nadchodzące starcie na boisku, które odbędzie się 10 lipca 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie, to mecz półfinałowy EURO 2024 pomiędzy Holandią a Anglią. W artykule znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje, gdzie można śledzić na żywo to emocjonujące wydarzenie sportowe zarówno w telewizji, jak i w internecie, włącznie z opcjami darmowego dostępu.

Holandia - Anglia – gdzie oglądać?

Mecz Holandia - Anglia będzie transmitowany na kanałach TVP1 oraz TVP Sport. Dostęp online zapewniają zarówno płatne, jak i bezpłatne platformy streamingowe. Miłośnicy futbolu mogą śledzić rozgrywkę na żywo poprzez Pilot WP, Canal+online, Megogo, oraz bez opłat na stronie sport.tvp.pl.

Holandia - Anglia – transmisja za darmo

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach (Chromecast, Android TV, Samsung, LG). Kanał TVP Sport, na którym pokazywany będzie mecz jest też dostępny bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

Holandia - Anglia – transmisja online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu - szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet "Starter Plus" dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet Starter Plus od 19,99 zł / miesiąc w WP Pilot
Pakiet Canal+ z TVP Sport za 39 zł / miesiąc w Canal+online
Pakiet Startowy za 9,99 zł / miesiąc w Megogo
Reklama Megogo
Reklama Megogo
Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Reklama Megogo