Aktualności
Transmisje i meczeSkróty meczów

Kluczowy zawodnik chce odejść z Lazio po sezonie. "Nie chce od nich ani jednego euro"

, , Wiktoria GierulaKluczowy zawodnik chce odejść z Lazio po sezonie. "Nie chce od nich ani jednego euro"fot. Riccardo De Luca - Update / Shutterstock.com

Luis Alberto po wygranym meczu Lazio z Salernitaną zszokował fanów włoskiej drużyny. Przed kamerami DAZN przyznał, że.. złożył przed włodarzami wniosek o wcześniejsze rozwiązanie kontraktu.


31-letni zawodnik występuje w Rzymie od 2016 roku. Praktycznie zawsze jest członkiem podstawowej jedenastki. W barwach Biancocelesti zdobył Puchar i dwa Superpuchary Włoch. W obecnym sezonie rozegrał 38. spotkań w których strzelił cztery gole i zaliczył osiem asyst. W piątkowym meczu z Salernitaną zagrał 80 minut z opaską kapitańską oraz zaliczył asystę. Uwagę jednak przyciąga nie tylko jego dobra gra.. 

Po meczu udzielił wywiadu telewizji DAZN, w której przyznał, że... zamierza po sezonie odejść z Lazio. To dosyć szokujące wyznanie, ponieważ w październiku tamtego roku przedłużył on kontrakt aż do 30 czerwca 2027 roku. 

–  Opuszczam Lazio z końcem sezonu. To już koniec, poprosiłem o rozwiązanie kontraktu i rozstanie. Nie chcę otrzymać nawet jednego euro od Lazio. Nadszedł czas, abym opuścił klub – oznajmił.

źródło: DAZN

Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika