Aktualności
Transmisje i meczeSkróty meczów

, , NikodemKSW wraca do Warszawyfot.

Od około dwóch lat organizacja Konfrontacji Sztuk Walki organizowała gale MMA w miastach w całej Polsce, zapominając przy tym o stolicy. Mieszkańcy Warszawy mieli żal do działaczy KSW, ponieważ chciano w stolicy, aby gala Mieszanych Sztuk Walki została zorganizowana. Mieszkańcy Warszawy mieli mocne argumenty, bowiem przypominali bardzo istotny fakt - organizacja Konfrontacji Sztuk Walki narodziła się właśnie Warszawie

To tutaj odbyła się pierwsza gala, a także następne także miały miejsce w warszawskim Torwarze. Dopiero z czasem zaczęto gale umiejscawiać w różnych miejscach Polski dla ich spopularyzowania. Władze KSW doskonale pamiętały, iż to właśnie w Warszawie przez pierwsze dziesięć lat istnienia organizacji przeprowadzano wszystkie gale, stąd też po dwóch latach przerwy postanowiono, iż niezwykle emocjonująca impreza KSW 34 odbędzie się właśnie w stolicy. Warto przypomnieć, iż gdy dwa lata temu gala KSW odbywała się w stolicy, wtedy też walki zapowiadały się i faktycznie były niezwykle emocjonujące. 22 marca 2014 roku Michał Materla i Jay Silva starli się w krwawym, heroicznym boju, wymierzając sobie nawzajem potężne ciosy. Walka była zacięta i na tej jednej dobrej walce gala się przecież nie zakończyła.

Na zbliżającą galę władze KSW przygotowały po raz kolejny wiele atrakcji. Atrakcyjne z pewnością będą aż trzy walki mistrzowskie, trzech Polaków bowiem będzie broniło swoich pasów różnych kategoriach wagowych. Należy tu zacząć przede wszystkim od Karola Bedorfa, który stoczy bój w królewskiej, ciężkiej wadze. Kolejnymi obrońcami pasów będą Tomasz Narkun i Artur Sowiński. Walki z pewnością dostarczą wiele emocji, ponieważ przeciwnicy będą mieli szansę zaistnieć na dłużej na ringach Konfrontacji Sztuk Walki. Taka szansa może się dla oponentów nie powtórzyć, tak więc polscy mistrzowie mogą mieć poważne kłopoty z obroną swoich pasów. Jak będzie? - to okaże się już 5 marca 2016 roku na hali w Torwarze. Z pewnością nie zabraknie wrażeń i ostrych wymian. Taki zestaw zawodników z pewnością na tego typu braki nie pozwoli.

Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów