LVBET kod promocyjny i bonusowy

Ostatnia aktualizacja: , Adrian Nowacki
Pakiet 3353 zł
LVBET kod promocyjny3353 zł
LVBET bonus na start3353 zł

LV BET - kod promocyjny i bonusowy

Kod promocyjny to element, który oferuje praktycznie każdy legalnie, działający bukmacher w Polsce. Dzięki niemu gracz może liczyć na otrzymanie dodatkowych korzyści i bonusów. Zazwyczaj należy go podać przy samej rejestracji. Nie inaczej jest w LV BET. W tym artykule zdradzimy kod promocyjny, jaki można wykorzystać u tego bukmachera, a także prześwietlimy ofertę LV BET, po uwzględnieniu kodu promocyjnego.

LV BET kod promocyjny

Kod promocyjny LV BET to element, z którego zdecydowanie warto skorzystać, gdyż pozwala on na zdobycie dodatkowych bonusów, których wartość może być wyższa, nawet o kilkaset złotych.

Z kodu promocyjnego mogą skorzystać jedynie nowi gracze, gdyż można go wykorzystać jedynie raz, przy rejestracji konta u bukmachera. Gdy już to się zrobi z kodem promocyjnym "KODBONUSOWY" wartość możliwych do odebrania freebetów, zakładu bez ryzyka i pozostałych bonusów, będzie znacznie wyższa.

Jakie bonusy daje kod promocyjny LV BET?

LV BET to jeden z tych bukmacherów, którzy posiadają bardzo bogatą i obszerną ofertę bonusową zarówno dla nowych graczy, jak i dla stałych. Dodatkowo owa oferta może zostać znacznie poszerzona, gdy gracz przy rejestracji użyje kodu promocyjnego.

Poniżej znajduje się lista bonusów i promocji, jakie są możliwe do uzyskania z użycie kodu promocyjnego "KODBONUSOWY".

Bonus bez depozytu 20 pln

Jednym z bonusów, jakie gracz otrzymuje za wykorzystanie kodu promocyjnego "KODBONUSOWY" i zarejestrowanie konta w LV BET jest bonus bez depozytu w wysokości 20 zł. Dodatkowo należy zaznaczyć okienko „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”, aby móc ów bonus otrzymać.

Bonus bez depozytu można wykorzystać na kupony KOMBI, które składają się przynajmniej z 3 zdarzeń, każde z nich ma przynajmniej kurs na poziomie 1.25, a całkowity kurs kuponu wynosi 2.50. Aby wykorzystać bonus, należy kliknąć na kuponie przycisk „żyj bonusu Wygrane x20”.

Zakład bez ryzyka 333 zł

Kolejnym bonusem z oferty powitalnej, który gwarantuje kod promocyjny "KODBONUSOWY", jest zakład bez ryzyka. Przy dokonywaniu trzeciego depozytu należy zaznaczyć okienko „Zakład bez ryzyka 333 zł”. 

Od tej pory pierwszy postawiony zakład u bukmachera będzie kwalifikował się do promocji. W przypadku przegranej gracz będzie uprawniony do otrzymania zwrotu, który może maksymalnie wynieść 333 zł.

Bonus od 1. depozytu w wysokości 1500 zł

Następnym bonusem, który aktywuje się po zarejestrowaniu u bukmachera i wykorzystaniu kodu promocyjnego jest bonus od 1 depozytu. Gracz, aby otrzymać ów bonus, musi jedynie po rejestracji konta, dokonać pierwszego depozytu, zaznaczając przy tym „Klasyczny Bonus Powitalny 1500 PLN”.

Od tej pory gracz może cieszyć się dodatkowymi środkami na swoim koncie, które mogą maksymalnie wynieść 1500 zł. Owe środki należy przeznaczyć na dalszą grę. Nie można ich od razu wypłacić.

Bonus od 2. depozytu w wysokości 1500 zł

Gracze, którzy zarejestrują swoje konto u bukmachera LV BET i wykorzystają kod promocyjny "KODBONUSOWY", mogą także liczyć na bonus od drugiego depozytu, którego maksymalna wartość również sięga 1500 zł.

Bonus można aktywować przy okazji drugiej wpłaty i zaznaczeniu pola „Klasyczny Bonus 1500 PLN od drugiego depozytu”.

LV BET kod promocyjny a kod bonusowy. Czy czymś się różnią?

Kod promocyjny oraz kod bonusowy to dwa określenia tego samego kodu, dzięki któremu gracz może liczyć na dodatkowe bonusy i inne korzyści, płynące z gry.

Nie różnią się one praktycznie niczym, oprócz samej nazwy. Częściej można spotkać się z nazwą „kod promocyjny”, natomiast określenie „kod bonusowy” również jest stosowany. Dlatego warto zapamiętać, że jest to jeden i ten sam kod.

LV BET: Jaki kod promocyjny wpisać?

W celu zgarnięcia dodatkowych bonusów konieczne jest wpisanie odpowiedniego kodu w przeznaczonym do tego miejscu.

Aby dostać dodatkowe bonusy u bukmachera LV BET, należy wpisać następujący kod bonusowy: KODBONUSOWY. Dzięki temu automatycznie odblokują się wszystkie bonusy związane z kodem promocyjnym.

LV BET: Gdzie wpisać kod promocyjny?

Kod promocyjny należy wpisać w odpowiednim polu w trakcie rejestracji u bukmachera. Tylko w takim wypadku jest to możliwe, aby móc następnie liczyć na dodatkowe bonusy i inne „niespodzianki”.
Wykorzystanie kodu promocyjnego sprawi, że przed graczem odblokuje się pełna oferta bukmachera, co przełoży się również automatycznie na większą przyjemność z samej gry.

Rejestracja konta LV BET z kodem promocyjnym KODBONUSOWY

Rejestracja konta u bukmachera LV BET jest szybka, prosta i przyjemna. W trakcie rejestracji należy wpisać kod promocyjny „KODBONUSOWY”, aby móc liczyć na odebranie dodatkowych bonusów, gdy konto u bukmachera zostanie już utworzone. Sam proces rejestracji w LV BET został opisany krok po kroku poniżej:

  1. Na początku należy wejść na stronę internetową bukmachera.
  2. Po wejściu na stronę LV BET należy odszukać żółty przycisk „Rejestracja”, który znajduje się w prawym, górnym rogu ekranu.
  3. Po kliknięciu przycisku pojawi się okienko z formularzem rejestracyjnym, w którym należy podać podstawowe dane na swój temat jak: imię, nazwisko, narodowość i PESEL. Następnie należy podać takie informacje jak: login, hasło, e-mail oraz numer telefonu. To właśnie wtedy powinno pokazać się również pole z kodem promocyjnym. Należy je wypełnić, wpisując w nie „KODBONUSOWY”.
  4. Kolejnym krokiem jest weryfikacja przez bukmachera podanego przez klienta adresu e-mail. Jeśli będzie on prawidłowy, klient będzie mógł zacząć korzystanie z usług bukmachera.
  5. Jednakże przejście przez opisane powyżej kroki aktywuje jedynie konto tymczasowe. Aby mieć konto stałe trzeba uzupełnić swój profil o kilka dodatkowych informacji.
  6. W celu aktywacji konta stałego należy przesłać bukmacherowi skany dowodu tożsamości, a także podać numer konta bankowego, na który będą wypłacane pieniądze.
  7. Bukmacher zweryfikuje skany dowodu tożsamości i gdy proces zakończy się pomyślnie, aktywuje konto stałe dla klienta.

Tak w skrócie wygląda cały proces rejestracji konta u bukmachera LV BET. Aktywacja konta stałego sprawia, że gracz może korzystać ze wszystkich funkcji i opcji, jakie oferuje bukmacher.

Pozostałe bonusy na zakłady wirtualne, esport, gry karciane i inne

LV BET podobnie, jak inni legalnie działający bukmacherzy w Polsce oferuje również bonusy na sporty wirtualne, esport oraz gry karciane.
Poniżej zostały wymienione najpopularniejsze promocje, jakie ów bukmacher ma przygotowane dla swoich graczy.

OPERACJA: ESPORTS zwrot 100 PLN

To promocja bukmachera na esport. Aby móc otrzymać bonus, gracz musi dokonać w ciągu tygodnia obrotu za minimum 500 zł na zakłady kombinacyjne na wybrane zdarzenia ze świata esportu.
Po spełnieniu tych wymogów gracz kwalifikuje się do otrzymania bonusu, który powinien pojawić się na jego koncie w czwartek. Wartość bonusu wynosi 100 zł.

Powitalne 600 zł na gry i wirtualki

To bonus, który skierowany jest do nowych klientów bukmachera, którzy dopiero założyli u niego swoje konto. Aby otrzymać ów bonus należy przy wpłacie zaznaczyć przycisk „Powitalne 600 PLN na Gry & Wirtualki”.

Wartość bonusu wynosi 100% od depozytu, co w praktyce oznacza, że gracz może otrzymać na gry i wirtualki nawet 600 zł.

Dwie dychy na sporty wirtualne

To promocja, która jest dostępna zarówno dla nowych, jak i stałych klientów bukmachera. Promocja jest aktywna przez cały tydzień. Kwalifikują się do niej, ci gracze, którzy w ciągu danego tygodnia postawili zakłady na sporty wirtualne za minimum 100 zł. W takim przypadku w następny poniedziałek będą uprawnieni do otrzymania 20 zł bonusu.

Bonus można wykorzystać jedynie na Sporty Wirtualne.

Bonusy dla zarejestrowanych graczy (cykliczne)

LV BET jest bukmacherem, który nie zapomina także o swoich stałych klientach, regularnie dostarczając im ciekawe promocje i bonusy, urozmaicające grę.

Poniżej znajduje się parę najbardziej interesujących cyklicznych bonusów, które LV BET dostarcza dla swoich klientów. Poza wymienionymi poniżej bonusami bukmacher ma również w swojej ofercie takie promocje jak: "50 zł za karnet Wisły Kraków", "50 zł za karnet Stali Mielec" czy też "50 zł na karnet Śląska".

LV Kombi Boost

LV Kombi Boost jest promocją, która polega na tym, że wraz z ilością dodawanych zdarzeń do kuponu, zwiększa się również jego kurs. W przypadku 3 selekcji kurs kuponu zwiększy się jedynie o 3%, natomiast posiadanie na kuponie 13 selekcji, automatycznie sprawia, że kurs wzrasta aż o 75%.
Należy pamiętać o tym, że kurs pojedynczej selekcji musi wynosić przynajmniej 1.25.

25 PLN czy 50 PLN

W promocji mogą wziąć udział wszyscy gracze. Należy jedynie zaznaczyć w każdym tygodniu przycisk „Biorę udział”, aby zapisać się do promocji. Kolejnym krokiem do otrzymania bonusu jest dokonanie wpłaty w wysokości albo 50, albo 100 zł. 

W przypadku 50 zł wartość bonusu wyniesie 25 zł, a w przypadku 100 zł wartość wzrośnie do 50 zł. Następnie należy jeszcze tego samego dnia postawić zakład na ofertę sportową. W przypadku przegranej gracz kwalifikuje się do otrzymania bonusu.

Gruby kupon

To rodzaj promocji, który polega na tym, że bukmacher przygotowuje gotowy kupon, posiadający wyższy kurs całkowity, wynoszący nawet o 20% więcej.

Gracze mogą skorzystać z takiego „gotowca”, aby móc liczyć na wyższe wygrane.

Varyfikacja w Ekstraklasie

Owa promocja polega na tym, że w przypadku przegrania zakładu w wyniku użycia przez sędziego VAR-u, skutkującego cofnięciem bramki, gracz może liczyć na zwrot postawionych środków.

W takim przypadku należy wysłać maila na [email protected] z numerem kuponu, a w ciągu dwóch dni bukmacher postara się zwrócić przegrane środki, których wartość może maksymalnie wynieść 100 zł.

Bezpieczny Kupon Już od 4 selekcji 

To promocja, dzięki której gracze nie muszą się martwić o to, czy tym razem faworyci ich zawiodą. Wystarczy postawić kupon kobi 4+, aby w przypadku przegrania jednego zdarzenia liczyć na zwrot do 50 zł.

Do promocji kwalifikują się jedynie gracze, których kupony składały się z 4 zdarzeń, a ich stawka wynosiła minimum 20 zł. Należy pamiętać też o tym, że na początku każdego tygodnia należy kliknąć przycisk "Biorę udział", aby zapisać się do promocji.

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
London Lions - Turk Telekom Venezia - Joventut Lietkabelis Panevezys - Ormanspor Volley Milano - Perugia Memphis Grizzlies - Dallas MavericksOglądaj mecze na STS.plSprawdź zasady korzystania z usługi STS TV
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
London Lions - Turk Telekom Venezia - Joventut Lietkabelis Panevezys - Ormanspor Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks Virtus Bologna - Real MadrytOglądaj mecze na Fortuna.plSprawdź zasady korzystania z usługi Fortuna TV
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
London Lions - Turk Telekom Venezia - Joventut Lietkabelis Panevezys - Ormanspor Volley Milano - Perugia Memphis Grizzlies - Dallas MavericksOglądaj mecze na BetClic.plSprawdź zasady korzystania z usługi BetClic TV