Aktualności
Transmisje i meczeSkróty meczów

LVBET bonus powitalny na start (freebet, bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu)

Ostatnia aktualizacja: , Adrian Nowacki
Pakiet 3353 zł
LVBET kod promocyjny3353 zł
LVBET bonus na start3353 zł

LVBET bonusy i promocje

LVBet jest stosunkowo młodym serwisem bukmacherskim, w którym można obstawiać różnego typu zakłady, od piłki nożnej po esport. Mimo stosunkowo krótkiego stażu na rynku, LVBet jest zarówno legalnym, jak i bezpiecznym bukmacherem. Przypomnijmy, że według polskiego prawa tylko osoby pełnoletnie mogą brać udział w grach hazardowych. Przyjrzyjmy się zatem, jakie bonusy powitalne oferuje LVBet jako legalny bukmacher w Polsce.

LVBet Bonus powitalny na start

Bonus powitalny na start to jeden z wielu bonusów dostępnych u różnych bukmacherów oferowanych jako zachęta do założenia konta. Obecnie serwisy oferują coraz więcej dyscyplin sportowych, takich jak na przykład esport, które można obstawiać.
Co wyróżnia jednak LVBet spośród innych bukmacherów? Oferta LVBet jest bardzo konkurencyjna, ponieważ jest on stosunkowo świeżym serwisem na rynku bukmacherskim, dlatego oferuje atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych użytkowników.

Bonus 20 zł bez depozytu 

Serwis wyróżnia się na tle konkurencji ciekawym bonusem powitalnym, który polega na otrzymaniu dwudziestu złotych na konto, jeśli spełnione będą określone warunki. 
Aby otrzymać bonus 20 zł bez depozytu na LVBet należy dokonać rejestracji oraz aktywować swoje konto potwierdzając wcześniej wpisany przy wprowadzaniu danych adres email. Po tej czynności należy zaznaczyć specjalne potwierdzenie klikając wcześniej w opcję pełnej rejestracji, że chcemy otrzymać bonus bez depozytu. 
Po spełnieniu tych wymagań konieczne jest, żeby pamiętać, że aby aktywować ten bonus, trzeba dodać na swoim kuponie minimum 3 zdarzenia, których łączny kurs wynosi minimum 2.50 oraz trzeba również pamiętać o minimalnym kursie pojedynczego zdarzenia - tutaj będzie to 1.25. Wreszcie po spełnieniu tych wymagań, musimy samodzielnie zaznaczyć na utworzonym wcześniej kuponie, że chcemy użyć bonusu mnożącego wygraną razy dwadzieścia.

Klasyczny bonus powitalny 1500 PLN

Aby skorzystać z tego bonusu pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić, to zarejestrować się na stronie lvbet.pl. Po zweryfikowaniu konta konieczna jest wpłata na konto minimum 10 złotych oraz zaznaczenie opcji, że chcemy otrzymać bonus powitalny o wartości 1500 złotych. Wysokość bonusu to 100% depozytu maksymalnie do 1500 złotych.
Jeżeli zrealizujemy ten depozyt, możemy wtedy obstawić kupon, żeby zgarnąć bonus od drugiego depozytu. Analogicznie jak przy pierwszym bonusie, zaznaczamy chęć otrzymania bonusu w wysokości 1500 złotych od drugiego depozytu. Warto jednak zaznaczyć, że tutaj wysokość bonusu to 50% depozytu, maksymalnie do 1500 PLN oraz, że można go aktywować tylko raz, przy drugiej wpłacie na konto.
Dopiero, kiedy zrealizujemy powyższe warunki, będziemy mogli przy trzeciej wpłacie zaznaczyć opcję zakładu bez ryzyka w wysokości 333 złotych. Zakład bez ryzyka oznacza, że nawet jeżeli nasz kupon okaże się przegrany, nie stracimy z tego tytułu naszych pieniędzy.

Zbijamy podatek po rejestracji

Jeżeli chcemy skorzystać z tego bonusu, to tak jak w poprzednich przypadkach, musimy zarejestrować się w serwisie lvbet.pl oraz zagrać kupon kombinacyjny z minimum 3 selekcji, których łączny kurs wynosi minimum 2.40. 
Po spełnieniu tych warunków możemy otrzymać nawet 14% do naszego budżetu.

Powitalne 600 zł na gry & wirtualki

Jeżeli chcemy skorzystać z tego bonusu, musimy pamiętać, że dotyczy on Sportów Wirtualnych oraz Gier. 
Na początek musimy oczywiście się zarejestrować, potem dokonać wpłaty na minimum 20 zł oraz zaznaczyć odpowiednią zakładkę. Po wykonaniu tych czynności, otrzymamy stuprocentowy bonus od naszego depozytu. Analogicznie, wpłacając 600 zł na nasze konto, otrzymamy bonus w wysokości 600 zł.

LV KOMBI BOOST: PODNOSIMY KURSY

LVBET oferuje również dla nowych użytkowników powiększenie kursu całkowitego kuponu nawet o +75 procent. Do skorzystania z tego bonusu koniecznie trzeba pamiętać o tym,  aby minimalny kurs jednej selekcji wynosił 1.25.

LVBet Bonus bez depozytu (freebet)

Wielu ludzi rozpoczynając swoją przygodę z bukmacherką zadaje sobie pytanie: co to jest freebet? Otóż freebet to takiego typu zakład, do którego obstawienia nie potrzebujemy własnych środków, często nazywany jest też bonusem bez depozytu, czy bonusem bukmacherskim. Mówiąc inaczej, freebet w 2022 roku oznacza po prostu darmowy zakład, nie trzeba w niego inwestować własnych środków, jak przy innego typu zakładach bukmacherskich.  Bardzo często jest wykorzystywany jest jako oferta dla nowo zarejestrowanych klientów.

Oferty typu freebet pojawiają się często na stronie bukmachera LVBET, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne promocje tego legalnego polskiego bukmachera.

LVBet Zakład bez ryzyka (cashback)

Zakład bez ryzyka 333 PLN

Cashback jest najczęściej formą bonusu powitalnego u danego bukmachera, który ma zachęcić nowych użytkowników do grania. Zakład bez ryzyka często nazywany cashbackiem polega na zwrotu całości kuponu lub jego części, w przypadku gdy obstawiony przez nas zakład okaże się przegrany - tym samym ryzyko w tym przypadku spada niemal całkowicie do zera. 
W LVBet zakład bez ryzyka wynosi 333 PLN. Aby skorzystać z tego typu bonusu konieczne jest wcześniejsze dokonanie trzeciego depozytu, kwota minimalna, która uprawnia do promocji wynosi 25 PLN, natomiast minimalny kurs wynosi 1.75. Koniecznie trzeba pamiętać o tym, że zakłady, które wchodzą w bonus powitalny LVBet to zakłady pojedyncze oraz kombinacyjne. To bardzo ważna informacja, ponieważ według regulaminu bukmachera LVBet zakłady typu MultiSingiel nie są objęte tego typu bonusem.

LVBet Bonus od depozytu (wypłaty)

Klasyczy Bonus 1500 PLN od drugiego depozytu

Ten bonus został omówiony już na samym początku, stanowi on część Klasycznego Pakietu Powitalnego LVBET 3333 PLN.
Przy minimalnej wpłacie 10 złotych, możemy otrzymać bonus od drugiego depozytu do 1500 złotych. Ważnym aspektem jest to, że otrzymane środki wraz z wpłaconym depozytem wymagają 3-krotnego obrotu, którego minimalny kurs wynosi 1.75. 
Na sam koniec warto dodać, że oferta ta dotyczy jedynie oferty sportowej. Gry typu karciane, czy sporty wirtualne niestety nie wliczają się do obrotu bonusowego.

Bonusy LVBet na sporty wirtualne, gry karciane, esport i inne

Sporty wirtualne, czyli tak zwany esport z roku na rok przyciąga coraz więcej fanów. O ile jeszcze do niedawna było to traktowane nieco z przymrużeniem oka, tak teraz rynek gier komputerowych oraz sportów wirtualnych przeżywa prawdziwy rozkwit.
Nic więc dziwnego, że wielu polskich bukmacherów stara się wprowadzać do swojej oferty również zakłady dla esportu, czy gier karcianych i innych. Zobaczmy, co LV BET przygotowało dla swoich użytkowników pod tym kątem.

PGL MAJOR ANTWERP 2022 - PODWYŻSZAMY KURSY

W tej promocji oferowanej przez LVBET można podnieść wartość naszego kursu nawet o 100%, udział biorą Counter-Strike, Dota 2, Valorant oraz League of Legends.
Aby wziąć udział w tej promocji, musimy pamiętać o minimalnym kursie jednej selekcji, który wynosi 1.25, zaś sam “boost” pojawi się, gdy osiągniemy wymaganą liczbę zakładów na kuponie.

Operacja: esports zwrot 100 PLN

LVBET w swojej ofercie promocyjnej ma również ciekawą propozycję dla miłośników e-sportu. Aby z niej skorzystać konieczne jest dokonanie obrotu za minimum 500 zł na zakładach kombinacyjnych.

Oferta promocyjna obejmuje wydarzenia takie jak: Starcraft, Counter-Strike:GO, FIFA, czy League of Legends.

Dwie dychy na sporty wirtualne

Jeżeli chodzi o tę promocję, to występuje ona co tydzień. Aby z niej skorzystać, trzeba wykonać obrót wynoszący minimum 100 zł, dotyczy to jednak tylko sportów wirtualnych, wtedy na nasze konto wpłynie 20 zł w poniedziałek w następnym tygodniu.
Co istotne, bukmacher obiecuje nam ofertę promocyjną odbywającą się cyklicznie co tydzień. W związku z tym, każdy na pewno będzie miał okazję skorzystać z tej oferty.

Promocje bukmacherskie LVBET dla zarejestrowanych graczy

Wielu bukmacherów stara się zatrzymać swoich klientów również długo po pierwszym zagranym kuponie. W związku z tym, że na rynku pojawia się coraz więcej serwisów umożliwiających stawianie zakładów bukmacherskich, klienci mogą zakładać konta, na jakich serwisach tylko chcą i sprawdzać, warunki którego bukmachera najbardziej im odpowiadają,
Przekonajmy się zatem jakie promocje bukmacherskie oferuje LV BET dla swoich graczy. 

GRUBY KUPON

W tego rodzaju promocji chodzi o to, że wraz z aktualną ofertą jest dostępny do zagrania GrubyKupon z kursem całkowitym podniesionym nawet do 20%.
Jest to niewątpliwie doskonałą opcja dla tych, którzy lubią ryzykować a przy tym oszczędzać, ponieważ ta oferta w zestawie opłaca się o wiele bardziej.
 

Program lojalnościowy

Tego rodzaju promocja to ukłon LVBETu w stronę lojalnych graczy, którzy posiadając kartę LV mogą zgarniać za jej pomocą dodatkowe środki na dalszą grę. Jeżeli gracz w jednym tygodniu, od poniedziałku do niedzieli obstawi pięć lub więcej zakładów o minimalnej stawce 20 złotych, otrzyma wtedy na swoją kartę dodatkowe 30 zł.
Jeżeli jeszcze nie macie ekskluzywnej, czarnej karty LV, możecie śmiało iść do najbliższego punktu w celu jej odebrania! Promocja dotyczy lokali stacjonarnych. 

VARYFIKACJA W EKSTRAKLASIE

Sytuacje nieprzewidywalne to synonim sportu. W każdej rozgrywce może stać się coś nieprawdopodobnego, co niestety często ma wpływ na wynik, co w konsekwencji prowadzi do tego, że kupon, który zagraliśmy okazuje się nagle przegrany. 
Jednak w LVBET nie ma miejsca na takie sytuacje. Jeżeli zdarzy się, że dojdzie do cofnięcia bramki w Ekstraklasie po użyciu systemu VAR, co spowoduje przegraną zakładu - w takiej sytuacji serwis zwróci nam środki. Wystarczy zgłosić swój numer kuponu na maila [email protected] a potem cieszyć się bonusem w wysokości stawki naszego zakładu!

50 PLN ZA KARNET ŚLĄSKA WROCŁAW, WISŁY KRAKÓW I STALI MIELEC

LVBET jest sponsorem Śląska Wrocław, Wisły Kraków i Stali Mielec. Ta kilkuletnia współpraca przyniosła ogromne korzyści zarówno samemu serwisowi w postaci nowych graczy, jak i również samym klubom, dzięki czemu mogły się one rozwijać. W związku z tym, kibice WKSu, Białej Gwiazdy oraz Stali Mielec otrzymują na swoje konto bonus w wysokości 50 złotych za przesłanie kopii karnetu za sezon 2021/2022
Oby inne kluby również miały takich hojnych sponsorów!

NBA NHL NIGHT LIVE KASA CO TYDZIEŃ!

 Aby skorzystać z tej promocji konieczne jest typowanie meczów NBA oraz NHL w godzinach od północy do szóstej rano. Minimalna stawka to 10 złotych, natomiast kurs minimalny to 1.50.
Co ważniejsze, co tydzień odbywa się loteria, podczas której można wygrać główną nagrodę w wysokości dziesięciu tysięcy!

25 PLN CZY 50 PLN?

Promocja polega na tym, żeby dokonać wpłaty na minimum 50 zł, a odebrać zwrot w wysokości 25 złotych, natomiast przy wyższych wpłatach, na przykład 100 zł oznacza możliwość odebrania zwrotu w wysokości 50 złotych.
Aby skorzystać z tej promocji, należy na początku każdego tygodnia wybrać opcję o tytule “Biorę udział” w celu zarejestrowania się na promocję.

Bezpieczny kupon - już od 4 selekcji

Ta promocja polega na tym, że jeśli postawimy kupon kombi na przynajmniej 4 zdarzenia, a jedno z nich okaże się przegrane, otrzymamy zwrot do 50 złotych. Minimalna kwota, za którą trzeba zagrać wynosi 20 złotych oraz zakład musi się składać z przynajmniej 4 zdarzeń.
Podobnie jak w przypadku opisanej wyżej promocji, żeby z niej skorzystać, trzeba się na nią najpierw zarejestrować wybierając odpowiedni przycisk w panelu klienta.

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów