Aktualności
Transmisje i meczeSkróty meczów

, , NikodemNajważniejsze walki KSW 34fot.

Dla sporej części kibiców gala KSW 34 będzie wyjątkowa, bowiem wtedy to pierwszy raz będą mieli do czynienia z aż trzema walkami mistrzowskimi. Na odbywającej się na hali w Torwarze gali Konfrontacji Sztuk Walki 34 wystąpią bowiem trzej mistrzowskie rodem z Polski: Karol Bedorf, Tomasz Narkun i Artur Sowiński.

Wszyscy trzej będą bronić polskiego honoru i z pewnością będą chcieli udowodnić, że Polacy w organizacji KSW radzą sobie wciąż wyśmienicie. Naszym podstawowym towarem eksportowym, który jak na razie jest niemal postrachem wśród przeciwników jest Karol Bedorf. Zawodnik wagi ciężkiej pokonuje kolejnych pretendentów do tytułu z łatwością i lekkością, a należy pamiętać, iż jest to przecież waga ciężka, a więc ścierają się tam największe kolosy mieszanych sztuk walki. Co się tyczy Tomasza Narkuna, polski obrońca pasa mistrzowskiego zmierzy się z bardzo wymagającym przeciwnikiem - Cassio Barbosą. Co prawda początkowo jego rywalem miał być inny znany fajter, ale po kontuzji łokcia zastąpiono go doświadczonym Brazylijczykiem. Cassio Barbosa to niewątpliwe wyzwanie, ale należy pamiętać, iż Narkun póki co świetnie sprawuje się na galach KSW.

Prawdopodobnie na Konfrontacji Sztuk Walki 34 znów da z siebie wszystko i miejmy nadzieję, że zwycięży. Ostatnim obrońcą polskiego pasa jest Artur Sowiński. Podejmie on Fabiano Silvę da Conceicao. To obdarzony wieloma atutami zawodnik, który potrafi zaskoczyć przeciwników swoim latynoskim stylem, temperamentem i sprytem. Sowiński nie może go zlekceważyć, jeśli chce poważnie myśleć o obronie pasa mistrzowskiego. Podobnie zresztą jak Narkun i Bedort, Sowińskiego czeka bardzo ciężkie starcie z Fabiano Silvą da Conceicao, bowiem ten jest bardzo zdeterminowany, aby zdobyć pas KSW. Ciężko przewidzieć ostateczne rezultaty walk na KSW 34. Czas oczekiwania na galę jest bardzo napięty i z każdym dniem zbliżającym kibiców do 5 marca emocje rosną. Miejmy nadzieję, że nadchodząca gala KSW 34 przyniesie ostateczne rozwiązania starć.

Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika