AktualnościTransmisje i meczeSkróty meczów

Oficjalnie: Daniel Łukasik odchodzi ze Śląska Wrocław

, , Wiktoria GierulaOficjalnie: Daniel Łukasik odchodzi ze Śląska Wrocławfot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

Śląsk Wrocław poinformował, że zawarta we wrześniu umowa pomiędzy klubem a Danielem Łukasikiem nie zostanie przedłużona. Pomocnik więc po wygaśnięciu kontraktu 30 czerwca opuści szeregi wicemistrzów Polski.


Pomocnik swoją karierę zaczynał w Legii Warszawa, a później przez sześć lat grał dla Lechii Gdańsk. Zaliczył on również epizody za granicą, a konkretnie w SV Sandhausen i MKE Ankaragucu. Dwa lata temu wrócił do ojczyzny i po pobycie w Radomiaku Radom we wrześniu znalazł się w Śląsku Wrocław. 

Przygoda ta nie była zbyt udana. Łukasik zaliczył zaledwie sześć występów dla pierwszej drużyny. Nikogo więc nie dziwi fakt, że jego wygasający 30 czerwca kontrakt nie zostanie przedłużony. 

– Daniel Łukasik odchodzi ze Śląska. Kończący się kontrakt z 33-letnim pomocnikiem nie zostanie przedłużony. Daniel, dziękujemy za pełen profesjonalizm, zaangażowanie i serce oddane zarówno na treningach, jak i podczas spotkań. Życzymy powodzenia w dalszej karierze! – czytamy w oficjalnym komunikacie na X (Twitter).

Reklama Megogo
Reklama Megogo
Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Reklama Megogo