Aktualności
Transmisje i meczeSkróty meczów

Oficjalnie: Kibice Wisły Kraków nie zostaną wpuszczeni na stadion w Płocku

, , Wiktoria GierulaOficjalnie: Kibice Wisły Kraków nie zostaną wpuszczeni na stadion w Płockufot. Lens Strong / Shutterstock.com

Wisła Płock za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych oznajmiła, że kibice Wisły Kraków nie zostaną wpuszczeni na stadion w Płocku. Obydwie drużyny zagrają ze sobą 13 kwietnia.


W sierpniu podczas turnieju w Radłowie śmierć poniósł jeden z kibiców. W zamieszkach brali udział kibice Wisły Kraków i od tej pory nie są mile widziani na stadionach w 1. Lidze. Nie inaczej jest także w przypadku nadchodzącej rywalizacji Białej Gwiazdy z Wisłą Płock.

–  Zarząd klubu Wisła Płock S.A. podjął decyzję o nieprzyjmowaniu zorganizowanej grupy kibiców gości podczas meczu 27. kolejki Fortuna 1. Liga pomiędzy Wisła Płock - Wisła Kraków w zaplanowanym 13 kwietnia 2024 roku (sobota, godz. 17.30) na ORLEN Stadionie im. Kazimierza Górskiego – czytamy w oświadczeniu. 

To nie pierwszy klub, który odmówił Wiśle Kraków przyjazdu na stadion. Wcześniej w tym gronie znaleźli się Chrobry Głogów, Arka Gdynia czy Odra Opole. 

Jarosław Królewski odniósł się do całego zdarzenia na X (Twitter). Zażądał reakcji Polskiego Związku Piłki Nożnej.

źródło: Wisła Płock

Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika