AktualnościTransmisje i meczeSkróty meczów

Oficjalnie: Zespół Frankowskiego ma nowego trenera

, , Kamil GierobaOficjalnie: Zespół Frankowskiego ma nowego trenerafot. Fot. RC Lens

Will Still, znany z osiągnięć w RC Reims, właśnie rozpoczął nowy rozdział swojej kariery.

31-letni trener został oficjalnie przedstawiony jako nowy szkoleniowiec RC Lens, a jego umowa z klubem będzie obowiązywać do końca czerwca 2027 roku.

Początek nowej ery w RC Lens

Przyjęcie roli głównego trenera przez Willa Stilla w klubie RC Lens to znaczący krok dla tej francuskiej drużyny. Po imponującym debiucie w Reims, gdzie jako trener prowadził zespół przez 17 meczów ligowych nie doznając porażki, Still przynosi ze sobą nadzieję na rozwój i dalsze sukcesy. Jego strategie i podejście do zarządzania zespołem były widoczne w poprzednich klubach, gdzie zdobył uznanie zarówno kibiców, jak i analityków sportowych.

Pod jego wodzą, RC Lens, które ostatnio zajęło siódme miejsce w Ligue 1, ma realne szanse na awans do fazy grupowej Ligi Konferencji. Still znany jest z umiejętności adaptacji taktycznej i skutecznego motywowania zawodników, co może być kluczowe w nadchodzących rozgrywkach.

Współpraca ze znanymi zawodnikami

Jednym z ciekawszych aspektów przyjścia Stilla do RC Lens jest jego współpraca z Przemysławem Frankowskim, reprezentantem Polski i jednym z kluczowych zawodników drużyny.

Obserwatorzy i fani futbolu z niecierpliwością czekają na to, jak nowe metody treningowe Stilla wpłyną na formę Frankowskiego oraz całego zespołu. Oczekuje się, że ta współpraca przyniesie świeże pomysły oraz intensywniejsze i bardziej strategiczne podejście do każdego meczu.

RC Lens i ich kibice mają wielkie nadzieje związane z przybyciem Willa Stilla, a nadchodzące miesiące pokażą, czy te oczekiwania zostaną spełnione.

– Jesteśmy zachwyceni przybyciem Willa Stilla do Lens. Naszym priorytetem było nawiązanie współpracy z trenerem i rozpoczęcie nowego cyklu. Will jest nie tylko obiecującym szkoleniowcem, ale także jednoczącą osobowością mającą obsesję na punkcie wygrywania. Prawdziwy entuzjasta, zdobywca i świetny taktyk. Will odcisnął swoje piętno na Stade de Reims, gdzie osiągnął przekonujące wyniki. Z radością witamy go w naszych szeregach – skomentował dyrektor generalny Lens Pierre Dréossi.

Reklama Megogo
Reklama Megogo
Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Reklama Megogo