AktualnościTransmisje i meczeSkróty meczów

Polska - Austria: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, Online (21.06.2024)

, , Kamil GierobaPolska - Austria: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, Online (21.06.2024)fot. MaciejGillert / Shutterstock.com

Mecz Polska - Austria odbędzie się 21 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 na stadionie Olympiastadion w Berlinie. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach 2. kolejki fazy grupowej EURO 2024. Oferujemy kompleksowe informacje, gdzie można śledzić na żywo transmisję tego emocjonującego wydarzenia, zarówno w telewizji, jak i online – bezpłatnie lub za pośrednictwem płatnych usług streamingowych.

Polska - Austria – gdzie oglądać?

Transmisja telewizyjna spotkania Polska - Austria będzie dostępna na antenach TVP 1 oraz TVP Sport. Mecz na żywo można również śledzić przez internet – transmisję online oferują Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO, a także bezpłatnie na sport.tvp.pl.

Polska - Austria – transmisja za darmo

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach (Chromecast, Android TV, Samsung, LG). Kanał TVP Sport, na którym pokazywany będzie mecz jest też dostępny bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

Polska - Austria – transmisja online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu - szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet "Starter Plus" dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet Starter Plus od 19,99 zł / miesiąc w WP Pilot
Pakiet Canal+ z TVP Sport za 39 zł / miesiąc w Canal+online
Pakiet Startowy za 9,99 zł / miesiąc w Megogo
Reklama Megogo
Reklama Megogo
Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Reklama Megogo