AktualnościTransmisje i meczeSkróty meczów

Śląsk Wrocław - Radomiak: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, Online (18.05.2024)

, , Kamil GierobaŚląsk Wrocław - Radomiak: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, Online (18.05.2024)fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

18 maja 2024 roku o godzinie 17:30 na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu odbędzie się spotkanie PKO Ekstraklasy, w ramach 33. kolejki, gdzie Śląsk Wrocław zmierzy się z Radomiakiem. W niniejszym artykule przedstawiono wszystkie informacje dotyczące transmisji tego emocjonującego meczu, gdzie można go oglądać w telewizji oraz w internecie, zarówno płatnie, jak i za darmo.

Śląsk Wrocław - Radomiak– gdzie oglądać?

Mecz na żywo w telewizji będzie można śledzić na kanale Canal+Sport 3. Natomiast transmisja online jest dostępna w serwisach Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl, które oferują płatny dostęp do streamingu spotkania.

Śląsk Wrocław - Radomiak – transmisja za darmo

Transmisja z meczu Śląsk Wrocław kontra Radomiak nie jest dostępna bezpłatnie. Aby oglądać mecz na żywo w internecie, konieczne jest skorzystanie z płatnych platform streamingowych.

Śląsk Wrocław - Radomiak – transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu "Canal+", który oferowany jest w promocyjnej cenie już za 39 złotych miesięcznie. Promocja obowiązuje przez pierwsze trzy miesiące, a dodatkowo za 20 zł można wykupić dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Dostęp do Canal+online możliwy jest poprzez stronę internetową oraz aplikacje na różne urządzenia, co umożliwia oglądanie meczu na maksymalnie dwóch urządzeniach jednocześnie.

Śląsk Wrocław - Radomiak – transmisja w Polsat Box Go

Polsat Box Go jest kolejną platformą, gdzie można oglądać mecz. Należy wykupić pakiet "Polsat Box Go Sport", który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie znajdują się kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium oraz inne stacje sportowe. Możliwość oglądania transmisji jest dostępna zarówno na stronie www, jak i w aplikacji na smartfonach, tabletach i smart tv, przy czym na dwóch urządzeniach można oglądać jednocześnie.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40 zł / mies w Polsat Box Go
Reklama Megogo
Reklama Megogo
Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Reklama Megogo