AktualnościTransmisje i meczeSkróty meczów

Stal Mielec - Pogoń Szczecin: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, Online (17.05.2024)

, , Kamil GierobaStal Mielec - Pogoń Szczecin: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, Online (17.05.2024)fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com

17 maja 2024 roku o godzinie 18:00 na Stadionie MOSiR w Mielcu, Stal Mielec podejmie Pogoń Szczecin. Spotkanie to odbędzie się w ramach 33. kolejki PKO Ekstraklasy. Poniżej przedstawiamy wszystkie niezbędne informacje, gdzie i jak można śledzić transmisję tego wydarzenia na żywo w telewizji i internecie, zarówno płatnie, jak i bezpłatnie.

Stal Mielec - Pogoń Szczecin – gdzie oglądać?

Stal Mielec - Pogoń Szczecin mecz na żywo można oglądać w telewizji na kanałach Canal+Sport 5 oraz Canal+Sport 3. Transmisję online oferują, poza tym, platformy Canal+online (płatna), a także za darmo w serwisach Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl.

Stal Mielec - Pogoń Szczecin – transmisja za darmo

Transmisja z meczu Stal Mielec - Pogoń Szczecin nie jest dostępna za darmo w kanałach telewizyjnych, natomiast dostępna jest bezpłatnie na wybranych platformach streamingowych.

Stal Mielec - Pogoń Szczecin – transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu „Canal+”, który dostępny jest w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie, obowiązującej przez pierwsze trzy miesiące. Dostęp do dodatkowych kanałów sportowych takich jak Eleven Sports i Polsat Sport Premium jest możliwy za dopłatą 20 zł. Platforma Canal+online zapewnia możliwość oglądania nie tylko na komputerze, ale również na smartfonach, tabletach, telewizorach Smart TV i innych urządzeniach. Z jednego konta można korzystać jednocześnie na dwóch urządzeniach.

Stal Mielec - Pogoń Szczecin – transmisja w Polsat Box Go

Polsat Box Go udostępnia transmisję meczu w ramach pakietu "Polsat Box Go Sport", który można nabyć na 30 dni za cenę 40 złotych. W pakiecie znajdują się kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium oraz inne stacje sportowe. Usługa umożliwia oglądanie meczu na różnych urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety oraz Smart TV. Opcja oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie pozwala na udostępnienie konta innym osobom.

Reklama Megogo
Reklama Megogo
Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Reklama Megogo