STS kod promocyjny i bonusowy

Ostatnia aktualizacja: , Adrian Nowacki
Pakiet 1660 zł
STS kod promocyjny1660 zł
STS bonus na start1660 zł

STS - kod promocyjny i bonusowy

Branża bukmacherska w Polsce  z każdym rokiem ma się coraz lepiej. Na rynku, co jakiś czas pojawiają się nowe firmy, które konkurencyjną ofertą starają się rywalizować z gigantami branży. Jednym z takich gigantów jest STS. Istotnym elementem w funkcjonowaniu bukmacherów są oferowane przez nich promocje, które mają zachęcić graczy do gry. 

Zdaje sobie z tego sprawę także STS, który cały czas stara się urozmaicać swoją ofertę o nowe bonusy i promocje. Można je dodatkowo zwiększyć poprzez wykorzystanie kodu promocyjnego, który posiadają praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy, działający w Polsce. Nie inaczej jest w przypadku bukmachera STS.

STS - kod promocyjny

W ofercie bukmachera STS nie mogło zabraknąć kodu promocyjnego, który ma za zadanie jeszcze bardziej uatrakcyjnić pakiet powitalny, który ma w swoim „arsenale” bukmacher.

Niektórzy gracze, zwłaszcza ci początkujący, mogą nie zdawać sobie sprawy z istnienia takiego czegoś, jak kod bonusowy. Natomiast miejsce na jego wykorzystanie znajduje się u praktycznie każdego bukmachera w procesie rejestracji. Warto zatem uważnie wypełniać formularz rejestracyjny, aby nie przegapić możliwości wpisania kodu promocyjnego, a tym samym zdobycia dodatkowych korzyści.

Jakie bonusy daje kod promocyjny STS?

Pakiet powitalny to bardzo istotny element w ofercie każdego bukmachera. Jego obecność jest wręcz kluczowa, aby móc przyciągnąć do siebie nowych klientów. Dodatkowe wykorzystanie kodu promocyjnego sprawia, że ów pakiet staje się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Taki pakiet bonusów na start posiada także bukmacher STS. Składają się na niego takie bonusy jak: zakład bez ryzyka do 100 zł, bonus od pierwszej wpłaty, bonus od drugiej wpłaty oraz bonus od trzeciej wpłaty. Łączna wartość tych bonusów sięga kwoty 1600 zł.

Zakład bez ryzyka do 100 zł

Zakład bez ryzyka to jedna z najpopularniejszych promocji, jakie posiadają w swojej ofercie bukmacherzy. Polega ona na zwrocie całej stawki w przypadku przegrania kuponu.

Bukmacher STS oferuje zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł. Aby go otrzymać oprócz zarejestrowania konta u bukmachera z kodem promocyjnym, konieczne jest również dokonanie depozytu na kwotę min. 50 zł. Następnie wystarczy postawić swój pierwszy kupon. Tylko on będzie podlegał promocji.

Bonus od pierwszej wpłaty

Kolejnym bonusem, który oferuje bukmacher STS na start, jest bonus od wpłaty. W STS są dostępne 3 takie bonusy. Wartość bonusu wynosi 100% od pierwszej wpłaty, a maksymalny depozyt w tym przypadku może wynieść 300 zł.

Krokiem, który należy podjąć, aby móc liczyć na otrzymanie bonusu jest dokonanie pierwszego depozytu u bukmachera. W ten sposób odblokowany zostaje bonus, który następnie należy obrócić według podanych instrukcji, aby możliwe było jego wypłacenie.

Bonus od drugiej wpłaty

Bukmacher STS oferuje także bonus od drugiej wpłaty. Podobnie, jak w przypadku pozostałych bonusów od wpłat, gracz ma 30 dni na to, aby ich dokonać, w przeciwnym razie, bonusy ulegną unieważnieniu.

W przypadku bonusu od drugiej wpłaty gracz dostaje bonus w wysokości 50% od drugiej wpłaty, przy czym maksymalnie może on wynieść 500 zł. Oznacza to, że aby otrzymać pełny bonus, należy zrobić depozyt na kwotę min. 1000 zł. Po obrocie bonusu, gracz ma 90 dni na to, aby go odebrać.

Bonus od trzeciej wpłaty

U bukmachera STS dostępny jest także bonus od trzeciej wpłaty, który aktywuje się przy trzecim depozycie. Jego wysokość wynosi 50% wpłaconych środków. Maksymalnie w ramach bonusu od trzeciej wpłaty, gracz może odebrać nawet 700 zł. Aby jednak otrzymać sam bonus, należy dokonać wpłaty na kwotę min. 1400 zł.

Pozostaje jedynie obrócić owym bonusem, zgodnie z podanymi zasadami, aby możliwe było jego wypłacenie.

STS - kod promocyjny a kod bonusowy. Czy czymś się różnią?

Wiele osób, spotykając się z takimi określeniami jak: kod promocyjny oraz kod bonusowy, może słusznie zastanawiać się nad istotnymi różnicami pomiędzy nimi. Czy rzeczywiście takie istnieją? Odpowiedź jest krótka i brzmi następująco: nie, ponieważ kod promocyjny i kod bonusowy to dwa określenia tego samego kodu.

Częściej używana jest fraza „kod promocyjny”, natomiast od czasu do czasu można też spotkać się z określeniem „kod bonusowy”. Gracze muszą zatem pamiętać o tym, że jest to ten sam kod, który po wykorzystaniu, daje dodatkowe korzyści w postaci zwiększonej wartości pakietu powitalnego dla nowych graczy.

STS - Jaki kod promocyjny wpisać?

Gracze muszą wpisać konkretny kod promocyjny, aby móc liczyć na jego działanie. W przypadku bukmachera STS kodem bonusowym, który powiększa wartość pakietu powitalnego, jest „GIGABONUS”.

Po wpisaniu tego kodu promocyjnego w odpowiednie miejsce u bukmachera praktycznie automatycznie zacznie on działać. Dzięki temu gracze będą mogli niemal natychmiast cieszyć się z większych bonusów.

STS: Gdzie wpisać kod promocyjny?

Istnieje konkretne miejsce, w które należy wpisać kod promocyjny, aby móc liczyć na jego prawidłowe działanie. W przypadku bukmachera STS owo miejsce znajduje się w procesie rejestracji w polu o nazwie „kod promocyjny”.

Następnie należy dokończyć sam proces rejestracji, podając wymagane dane oraz wyrażając konieczne zgody, a po stworzeniu konta można już się cieszyć z dodatkowych bonusów, które daje wykorzystanie kodu bonusowego.

Rejestracja konta w STS z kodem promocyjnym GIGABONUS

Rejestracja konta u bukmachera STS z kodem promocyjnym „GIGABONUS” jest banalnie prosta i nie powinna zająć więcej niż kilka/kilkanaście minut. Sam proces można podzielić na dwie części.
Na początku należy podać swoje podstawowe dane takie jak: adres email, hasło i numer telefonu. 

Zazwyczaj pole z kodem promocyjnym zostaje wypełnione automatycznie, natomiast w przypadku, gdy jest inaczej, należy zrobić to manualnie, wpisując po prostu właściwy kod. Po zaznaczeniu pola dotyczącego pełnoletności oraz wyrażeniu chęci otrzymania bonusu powitalnego gracz z sukcesem kończy pierwszą część rejestracji konta.

W drugiej części należy podać takie dane jak: imię i nazwisko, numer PESEL oraz miejsce urodzenia. Kolejnym krokiem jest potwierdzenie rejestracji poprzez wpisanie kodu sms. Na koniec należy podać informację na temat pochodzenia środków do gry i kliknąć przycisk „Zarejestruj”, aby szybka rejestracja konta w STS została ukończona.

Pozostałe bonusy na zakłady wirtualne, esport, gry karciane i inne

Bonusy na zakłady wirtualne, esport oraz gry karciane mają w swojej ofercie praktycznie wszyscy najważniejsi legalni bukmacherzy, działający na terytorium Polski.

Nie inaczej jest w przypadku bukmachera STS, który w swojej ofercie ma takie promocje jak: „Pewne 20 PLN na Betgames” oraz „Pewne 20 PLN na Sporty Wirtualne”.

Dodatkowe bonusy STS dla nowych graczy

Po pierwszym depozycie włączają się dwa pierwsze zadania:

- zagraj kupon w aplikacji za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91

- zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z zakładów sportowych (prematch) za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91

Po drugim depozycie gracz może wykonać kolejne dwa zadania:

- zagraj kupon LIVE za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91

- zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z Betgames za min. 15 zł  po kursie kuponu min. 1,91

Po trzecim depozycie gracz może wykonać ostatnie dwa zadania:

- zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem ze Sportów Wirtualnych za min. 15 zł  po kursie kuponu min. 1,91

- zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem Esportowym za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91

STS - Bonusy dla zarejestrowanych graczy (cykliczne)

STS oferuje również bonusy dla zarejestrowanych już klientów, którzy od jakiegoś czasu posiadają już konto u bukmachera.

W STS dostępne są takie bonusy jak: „Zaproś kumpli” oraz „Pewny bonus”. Co jakiś czas ma miejsce w sporcie jakieś wydarzenie (Liga Mistrzów w piłce nożnej, turniej Wielkiego Szlema w tenisie itd.) i z tej okazji, regularnie u bukmachera pojawiają się różne bonusy, związane z tymi wydarzeniami. Aby zapoznać się ze szczegółami poszczególnych promocji, wystarczy wejść w zakładkę „Promocje” i wybrać odpowiednie.

Zaproś kumpli

„Zaproś kumpli” to standardowa promocja, którą oferuje większość bukmacherów. Polega ona na polecaniu bukmachera swoim znajomym, w zamian za możliwość otrzymania bonusów, które następnie można wykorzystać na ofertę bukmachera. W przypadku STS gracz może zaprosić 6 kolegów, łącznie otrzymując za to nawet 340 zł.

Aby otrzymać bonus za polecanie bukmachera, należy na początek przejść do zakładki „Zaproś kumpla” i kliknąć przycisk „Zaczynamy”. Kolejnym krokiem jest wpłacenie depozytu oraz obstawienie zakładu za minimum 25 zł z kursem ogólnym na poziomie przynajmniej 1.85. 

Wykonanie tych czynności pozwoli graczowi na zapraszanie kumpli do gry. W tym momencie pozostaje tylko przejście do sekcji „Zaproś kumpli”, skopiowanie linka i rozesłanie go do znajomych.

Pozostaje jedynie kilka czynności, który musi wykonać zaproszony kolega, a mianowicie musi on po zarejestrowaniu u bukmachera, wpłacić depozyt o stawce 50 zł, wytypuje kupon lub kupony SOLO bądź AKO, w których przynajmniej jedno zdarzenie będzie miało kurs minimum 1.85. 

Łączna stawka kuponów musi wynieść 500 zł. W taki sposób na konto gracza oraz zaproszonego przez niego kolegi wpłynie po 50 zł bonusu. Za trzeciego i szóstego zaproszonego kolegę gracz dodatkowo otrzyma 30 zł bonusu.

Pewny bonus 

„Pewny bonus” to nazwa promocji, która nagradza graczy za regularną grę w stacjonarnych punktach STS. Aby zatem otrzymać ten bonus, należy wybrać się do dowolnego stacjonarnego punktu bukmachera i obstawić dowolne zakłady łącznie za 15 zł w danym dniu. Bonus naliczany jest w etapach miesięcznych, co w praktyce oznacza, że gracz musi w danym miesiącu wykonać te czynności przynajmniej przez 10 dni. Dopiero wtedy będzie mu przysługiwał bonus o wartości 15 zł. Gdy gracz wykona te czynności przez 20 dni w miesiącu, łącznie otrzyma 30 zł bonusu. 

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
London Lions - Turk Telekom Venezia - Joventut Lietkabelis Panevezys - Ormanspor Volley Milano - Perugia Memphis Grizzlies - Dallas MavericksOglądaj mecze na STS.plSprawdź zasady korzystania z usługi STS TV
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
London Lions - Turk Telekom Venezia - Joventut Lietkabelis Panevezys - Ormanspor Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks Virtus Bologna - Real MadrytOglądaj mecze na Fortuna.plSprawdź zasady korzystania z usługi Fortuna TV
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
London Lions - Turk Telekom Venezia - Joventut Lietkabelis Panevezys - Ormanspor Volley Milano - Perugia Memphis Grizzlies - Dallas MavericksOglądaj mecze na BetClic.plSprawdź zasady korzystania z usługi BetClic TV