AktualnościTransmisje i meczeSkróty meczów

STS bonus powitalny na start (freebet, bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu)

Ostatnia aktualizacja: , Adrian Nowacki
Pakiet 760 zł
STS kod promocyjny760 zł
STS bonus na start760 zł

STS bonusy i promocje

Zakłady bukmacherskie są dzisiaj niezwykle popularne ze względu na możliwość nieograniczonego zarobku. Wiadomo, że dla graczy takie transakcje wiążą się z pewnym ryzykiem, jednak tym, co przemawia za aktywną grą jest możliwość łączenia swojej pasji, zapewnienia sobie nutki adrenaliny oraz możliwość powiększenia zasobności portfela. Polski rynek oferuje wiele rozwiązań na tym polu, jednak ważne, aby wybrać najlepszą z możliwych opcji. Pomocne mogą być w tym przypadku bonusy i promocje, dzięki którym z łatwością można wybrać najlepszą ofertę.

STS Bonus powitalny na start 

STS jest jednym z wiodących graczy na rynku. Jego oferta pozwala na wybór zakładów, które często nie są oferowane u innych bukmacherów. Mnogość możliwych kombinacji oraz pozycja na rynku jest z pewnością dużym atutem. Dodatkowo szybko realizowane wypłaty oraz sprawna pomoc techniczna będą z pewnością pomocne w przypadku nowicjuszy. Co więcej, STS ma w swojej ofercie bonus powitalny, dzięki któremu w jeszcze przyjemniejszy sposób można rozpocząć przygodę z zakładami. 
Początkujący gracze powinni zwrócić uwagę na ofertę bonusową danego bukmachera, ponieważ często to ona będzie jednym z głównych czynników determinujących wybór. Ważne, aby pamiętać o tym, że przystąpienie do promocji w wielu nie przypadkach nie jest realizowane z automatu. Aby skorzystać z takich rozwiązań należy spełnić z góry narzucone reguły. Często nie są one czasochłonne i nie wymagają praktycznie żadnej skomplikowanej ingerencji.

Promocja powitalna

Przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, promocja jest dostępna wyłącznie dla nowych graczy. Można z niej skorzystać do 30 dni od założeniu konta po uprzednim wyrażeniu zgody na udział.

Dzięki skorzystaniu z takiego rozwiązania nowy gracz może uzyskać dodatkowe środki na start. To pozwoli na ograniczenie ryzyka, które jest zdecydowanie wyższe dla początkujących graczy ze względu na brak doświadczenia. Niemniej jednak oferta będzie również zachęcająca dla osób, które mają już za sobą pierwsze kroki, jednak do tej pory nie zdecydowali się na grę w STS.

Promocja powitalna jest ofertą, którą można otrzymać za trzy pierwsze wpłaty - w sumie aż do 1500 zł. Warte uwagi jest to, że pierwsze pieniądze bonusowe (do 300 zł) gracz otrzymuje automatycznie. Przyznana kwota jest zależna od wpłaty dokonanej na konto i wynosi 100% jej wartości. Przykładowo, wpłacając 100 zł na konto STS gracz otrzyma taką samą równowartość w postaci bonusu powitalnego na start. Kolejne dwie wpłaty to równowartość 50% wpłaconej kwoty, przy czym od drugiej wpłaty bonus może wynieść maksymalnie 500 zł, a od trzeciej 700 zł.

Należy pamiętać, że promocja ma również swoje dodatkowe uwarunkowania, które reguluje regulamin STS. Aby środki bonusowe stały się możliwe do wypłaty należy zagrać zakłady za kwotę trzykrotnie wyższą niż przyznany bonus. Przykładowo, jeśli otrzymaliśmy 800 zł bonusu, to aby trafił on do naszego depozytu możliwego do wypłaty najpierw należy zagrać zakłady za 2400 zł. Warto zauważyć, że dotyczy to tylko i wyłącznie kwoty bonusowej (wpłaconym depozytem można zarządzać na bieżąco i dokonywać wpłat oraz wypłat w każdej chwili).

Pierwszy zakład bez ryzyka z kodem GIGABONUS

W szerokim wachlarzu rozwiązań STS bardzo popularnym rozwiązaniem jest cashback do 100 zł dla niezarejestrowanych graczy. Z racji tego, że terminologia jest nieco bardziej skomplikowana, promocja zostanie szerzej opisana w dalszej części artykułu.
Na obecny moment należy pamiętać, że cashback to w skrócie szansa na postawienie typu bez ryzyka. Oznacza to, że w przypadku niepowodzenia graczowi zostaną oddane postawione pieniądze. Jest to bardzo atrakcyjna oferta dla tych, którzy borykają się z problemem niepewności i nie potrafią zdecydować, czy dany kupon powinien zostać zagrany. Sama myśl o możliwości niepowodzenia jest nie do przyjęcia. Pomocny w takiej sytuacji jest właśnie cashback.

STS bonus bez depozytu (freebet)

Bonus bez depozytu to popularne sformułowanie, które jest tłumaczeniem angielskiego freebet - słowa mocno zakorzenionego wśród społeczności osób trudniących się zakładami bukmacherskimi. W dosłownym tłumaczeniu freebet oznacza darmowy zakład. Taka oferta charakteryzuje się całkowitym brakiem ryzyka. Najczęściej polega on na tym, że bukmacher przeznacza dla gracza odpowiednią ilość środków na grę. Są one całkowicie darmowe, możliwe do wykorzystania podczas obstawiania zakładów. Można więc bez ryzyka obstawić kupon, który da zarobić pieniądze.

Na dzień dzisiejszy STS nie oferuje takiego rozwiązania, niemniej jednak warto monitorować sytuację na rynku, bowiem takie możliwości pojawiały się niejednokrotnie. Przykładowo, STS słynął z tego, że jego freebet był jednym z wyższych pośród oferty bukmacherów. Sięgając pamięcią wstecz oferta opiewała na darmowe 40 zł, co przy postawieniu odpowiednich kuponów, mogło dać wysoką stopę zwrotu bez żadnego ryzyka. Ciężko przegapić okazję, która może okazać się trafioną inwestycją. 

STS cashback

Cashback, podobnie jak freebet, to kolejne zapożyczenie funkcjonujące w języku polskim, w szczególności wśród bukmacherów. Dosłowne tłumaczenie oznacza zwrot pieniędzy i tak też jest rozumiane wśród graczy. Pod kątem technicznym rozwiązanie ma w sobie coś z freebeta, niemniej jednak różnica polega na tym, że bukmacher nie przeznacza dla gracza darmowych środków na grę, a jedynie zwraca te wpłacone w przypadku niepowodzenia.
Przykładowo, jeśli w ofercie bukmachera jest cashback na kwotę 50 zł, to gracz może postawić zakład za tą kwotę, a w przypadku nietrafienia odpowiednich wyników kwota ta zostanie zwrócona na jego konto. Cashback często funkcjonuje jako promocja zachęcająca do grania, pojawia się w ofercie dla nowych graczy, czy w przypadku medialnych wydarzeń (np. finał ligi mistrzów).

Pierwszy zakład bez ryzyka

STS oferuje obecnie możliwość skorzystania z cashbacku do 100 zł. Niestety, z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby dotychczas niezarejestrowane. Jak już wspomniano, STS oferuje pierwszy zakład bez ryzyka, który może być dobrą zachętą na start. To świetna szansa na zarobek w przypadku braku doświadczenia. Alternatywnie, to możliwość postawienia zakładu ryzykownego z nadzieją na wyższy zwrot. Wiadomo, że początki gry są trudne, dlatego też opisywana oferta promocyjna powinna być wzięta pod uwagę podczas zakładania konta.
Podobnie jak w przypadku bonusu powitalnego tak i tutaj należy liczyć się z pewnymi ograniczeniami, które należy spełnić, aby w pełni móc cieszyć się z oferowanego produktu. Przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje należy wykorzystać kod promocyjny STS100, który podaje się podczas rejestracji. Rozwiązanie jest bardzo intuicyjne, bowiem opisywany kod podpowiada się automatycznie podczas procesu rejestracji. Zakład bez ryzyka można wykorzystać dla kuponów SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. W przypadku niepowodzenia STS zwraca do 100 zł na konto depozytowe gracza. 

STS Bonus od depozytu

Bonus od depozytu jest częstą zachętą dla graczy doświadczonych, którzy po wielu godzinach gry szukają alternatyw u konkurencji. Takie promocje mają zachęcić do wpłacania środków u danego bukmachera. Najczęściej polega to na tym, że osoba wpłacająca na konto daną kwotę otrzymuje dodatkowe środki na grę w postaci bonusu. Ilość przyznanych pieniędzy jest uzależniona od oferty. Niemniej jednak, są to dodatkowe środki, które można wykorzystać na grę. 
Bonus od depozytu to również szansa dla początkujących, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich. Nie dość, że mogą oni korzystać z różnorodnych promocji na start, to dodatkowo mają szansę na otrzymanie dodatkowych pieniędzy na grę od wpłaconych środków. W tym przypadku należy pamiętać, aby nie wpaść w pułapkę "obfitości", która może skłonić gracza do większego ryzyka w długim terminie.

Pewny bonus za regularną grę

Widać, że STS skupia się nie tylko na ofercie internetowej. Ich uwadze nie mogli umknąć osoby grające w punktach naziemnych. Pewny bonus za regularną grę to oferta skierowana dla osób, które lubią wyjść z domu i cieszyć się towarzystwem osób w lokalnym punkcie. Akcja trwa przez cały 2022 rok i jest rozliczania w cyklach miesięcznych. Aby jednak z niej skorzystać należy być regularnym graczem posiadającym kartę STS. W promocji biorą udział wszystkie kupony, za wyjątkiem tych, które bukmacher oznaczył jako bezpieczne zakłady. 

Zasady są bardzo proste. Należy codziennie grać za kwotę 15 zł (może być rozbita na różne kupony) przez 10 lub 20 dni w miesiącu. Bonus jest podzielony na transze. 15 zł jest przyznawane po 10 i 20 dniu ciągłej gry. Oznacza to, że miesięczny bonus może wynieść do 30 zł i jest przyznawany automatycznie na zweryfikowaną kartę gracza. Biorąc pod uwagę szerokie spektrum wydarzeń może się wydawać, że regularna gra nie jest niczym szczególnie trudnym, a przyznana kwota może być zachętą do postawienia dodatkowego, np. bardziej ryzykownego kuponu.

Bonusy STS na sporty wirtualne, gry karciane, esport i inne

W dzisiejszych czasach wydarzenia sportowe często nie wystarczają do tego, aby zachęcić osoby do stawiania kuponów. Z racji tego, że rynek ciągle się rozwija i nie znosi próżni oferty bukmacherskie są stale poszerzane o kolejne alternatywy. Komputeryzacja i szeroko rozumiany rozwój elektroniki doprowadziły do wyodrębnienia takich dziedzin jak sporty wirtualne, esport, czy tradycyjne gry karciane przeniesione do sieci.

STS również nie pozostaje w tyle z ofertą, co skutkuje tym, że na bieżąco możemy obstawiać różnorodne wydarzenia wirtualne. Jest to świetna opcja w czasie przestojów, np. w przerwach świątecznych, czy między sezonami, gdzie tradycyjnych meczów jest nieco mniej, a my szukamy kolejnej szansy na zyski. 
Sporty wirtualne, esport, czy gry karciane są niezależne od miejsca i czasu.

Esport

Jeśli chodzi o esport to STS nie posiada obecnie w ofercie żadnych bonusów, niemniej jednak warto monitorować sytuację na rynku, ponieważ podobnie jak w przypadku freebet tak i tutaj często pojawiają się ciekawe rozwiązania.
Zakłady związane z esportem są w dzisiejszych czasach niezwykle popularne, dlatego też wiodący gracz na rynku, jakim jest STS z pewnością nie będzie chciał zostać w tyle za konkurencją.

Promocje bukmacherskie STS dla zarejestrowanych graczy

Większość promocji w różnorodnych ofertach bukmacherów jest często skierowana do nowych graczy, którzy niejednokrotnie nie mają doświadczenia. Starzy wyjadacze nie mogą liczyć na tak dogodne bonusy, niemniej jednak często są one konieczne do tego, aby Ci ludzie nie odeszli do konkurencji. 
Wiadomo, że oferta dla zarejestrowanych i aktywnie grających osób nigdy nie będzie tak bogata jak dla nowych klientów, jednak STS i tutaj przygotował rozwiązanie.

Zaproś kumpli

Bardzo prosto brzmiąco i kusząca nazwa promocji, dzięki której można zarobić do 340 zł. Obecni gracze z pewnością będą zacierać ręce na możliwość zyskania całkiem pokaźnych pieniędzy. Zaproś kumpli jak sama nazwa wskazuje polega na zachęceniu znajomych do grania w STS.

Środki na koncie zostaną jednak przyznane dopiero po spełnieniu szeregu warunków. Na początku należy zalogować się na konto gracza i przejść do sekcji "Zaproś kumpla" oraz wpłacić dowolną kwotę na konto depozytowe. Następnie należy obstawić jeden lub wiele kuponów za minimalną kwotę 25 zł o kursach nie niższych niż 1,85. Po spełnieniu warunków będzie można uzyskać link pozwalający na zaproszenie znajomych do gry. Wraz z zaproszonym otrzymasz po 50 zł w momencie, gdy ten przyjmie zaproszenie i założy konto, wpłaci na nie 50 zł oraz postawi zakład z minimalnym kursem zdarzenia 1,85. Łącznie za zaproszenia możesz otrzymać aż do 340 zł.

Reklama Megogo