AktualnościTransmisje i meczeSkróty meczów

Świątek - Voundrousova: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, Online (04.06.2024)

, , Kamil GierobaŚwiątek - Voundrousova: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, Online (04.06.2024)fot.

W nadchodzący wtorek, 4 czerwca 2024 roku, o godzinie 12:30, odbędzie się emocjonujący ćwierćfinał French Open, w którym Iga Świątek zmierzy się z Markétą Vondroušovą. Spotkanie to przyciągnie uwagę miłośników tenisa z całego świata. Szczegóły dotyczące dostępnych transmisji telewizyjnych i online, zarówno płatnych, jak i darmowych, prezentujemy poniżej, aby każdy mógł wybrać najlepszą dla siebie opcję oglądania tego meczu.

Świątek - Voundrousova – gdzie oglądać?

Mecz na żywo pomiędzy Igą Świątek a Markétą Vondroušovą będzie można oglądać w telewizji na kanale Eurosport. Dostęp do transmisji online zapewniają płatne serwisy, takie jak Polsat Box Go, oraz bezpłatne opcje streamingu w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Świątek - Voundrousova – transmisja za darmo

Transmisja za darmo dostępna będzie na platformach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby uzyskać dostęp do bezpłatnej transmisji, konieczne jest założenie konta oraz dokonanie minimalnego depozytu. Oferowane przez te platformy pakiety powitalne umożliwiają nowym użytkownikom korzystanie z darmowej transmisji, po spełnieniu warunków promocyjnych.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Transmisję bezpłatną można śledzić zarówno na stronach internetowych, jak i poprzez aplikacje mobilne (Android, iOS) dostępne dla każdej z wymienionych platform. Umożliwiają one oglądanie emocji sportowych bez względu na to, gdzie się znajdujemy.

Świątek - Voundrousova – transmisja w Polsat Box Go

Alternatywną opcją płatnej transmisji jest serwis Polsat Box Go. Aby oglądać spotkanie w tej platformie, należy wykupić pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40 złotych, ważny przez 30 dni. Polsat Box Go oferuje dostęp do swojej bogatej oferty kanałów sportowych, co umożliwia śledzenie meczu zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na smart TV.

Oglądaj za darmo w Fortuna TV
Oglądaj za darmo w STS TV
Oglądaj za darmo w Superbet TV
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies w Polsat Box Go
Reklama Megogo
Reklama Megogo
Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Reklama Megogo