AktualnościTransmisje i meczeSkróty meczów

Xavi jednak... odejdzie z Barcelony?!

, , Kamil GierobaXavi jednak... odejdzie z Barcelony?!fot. charnsitr / Shutterstock.com

Po serii burzliwych wydarzeń w FC Barcelona, sytuacja klubu stała się gorącym tematem dyskusji wśród fanów piłki nożnej. Niepewność wokół przyszłości Xaviego Hernandeza jako trenera "Blaugrany" narasta z każdym dniem, zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach.

Konflikt na linii Xavi - Laporta

Prezydent klubu, Joan Laporta, wyraźnie wyraził swoje rozczarowanie słowami Xaviego tuż przed meczem z Almerią (2:0 dla Barcelony). 

– Mamy sytuację finansową, która nie ma nic wspólnego za tą sprzed 25 lat. Wtedy przychodził trener i mówił, że chce tego, tego i tego. Teraz tak nie jest. Nie mamy teraz takich warunków jak inne kluby – mówił Xavi w środę. Te słowe zdenerwowały ponoć włodarza Katalończyków.

Zmiany na horyzoncie?

Według najnowszych doniesień, dyrektor sportowy Deco rozpoczął poszukiwania możliwego następcy dla Xaviego. Ten ruch może wskazywać na głębsze problemy w zarządzaniu drużyną i strategią na najbliższe sezony. Spekulacje te nasilają dyskusję o przyszłości klubu i jego kierunku rozwoju.

Barcelona stoi obecnie na rozdrożu, a nadchodzące tygodnie pokażą, jakie decyzje zostaną podjęte na najwyższych szczeblach zarządu.

Reklama Megogo
Reklama Megogo
Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika

Reklama Megogo