Prime MMA transmisje online na żywo i live stream w internecie. Gdzie oglądać?

Reklama Megogo
Reklama Megogo

Prime Show MMA to federacja, której twarzą został Don Kasjo, występujący dotychczas w organizacji Fame. Na naszej stronie prezentowane są informacje o tym gdzie oglądać transmisje Prime Show MMA na żywo i online w internecie. Dostępny jest terminarz wydarzeń, a także lista walk, które odbędą się na najbliższej gali. Z poniższego artykułu dowiesz się również czy można oglądać transmisje Prime Show MMA za darmo.

Prime Show MMA. Gdzie oglądać?

Wyłączne prawa do pokazywania transmisji Prime Show MMA ma oficjalna platforma federacji dostępna na stronie internetowej primemma.tv. Serwis ten oferuje dostęp PPV do najbliższej gali Prime Show MMA, który można wykupić już za kwotę 29,99 złotych.

» Typuj Prime MMA na żywo w Fortunie

Prime Show MMA transmisja na żywo w TV

Obecnie, transmisje Prime Show MMA pokazywane są wyłącznie w internecie. Żadna stacja telewizyjna nie wykupiła praw do transmitowania gal tej federacji na żywo w TV.

Prime Show MMA transmisja na żywo online w internecie

Dostęp do transmisji z najbliższej gali w serwisie Prime MMA TV można uzyskać wykupując PPV. Opłata uzależniona jest od wybranej jakości transmisji. Po opłaceniu jednorazowego abonamentu, transmisję można oglądąć na jednym wybranym przez siebie urządzeniu.

Do wyboru są dwie opcje dostępu Prime MMA PPV:

  • standard - 29,99 zł (jakość hd 720p),
  • premium - 34,99 zł (jakość fullhd 1080p).

Serwis Prime MMA TV dostępny jest na:

  • komputery (PC i Mac),
  • smartfony i tablety (Android, iOS),
  • Smart TV (niektóre urządzenia).

Prime Show MMA transmisja za darmo w internecie

Transmisje . Wyłącznie transmisje z konferencji i ważenia przed galami dostępne są za darmo na oficjalnym kanale Prime Show w serwisie Youtube.

» Typuj Prime MMA na żywo w Fortunie

Prime Show MMA dzisiaj na żywo

Brak wydarzeń na wybrany dzień.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Prime MMA: Powiązane wydarzenia

Oglądaj transmisje Prime MMA na żywo i online w internecie. Z każdej gali Prime MMA dostępna jest transmisja online, transmisja tv oraz live stream za darmo. Zobacz gdzie oglądać Prime MMA udostępniane w legalnych transmisjach.

Najbliższe wydarzenie w ramach Prime MMA - PRIME MMA 9 odbędzie się w dniu o godzinie .

Reklama Megogo